reklama

Majitelé telefonu Motorola Droid Turbo 2 hlásí problém s displejem

Majitelé telefonu Motorola Droid Turbo 2 hlásí problém s displejem
2016-01-11T15:20:10+01:00
• 11. 1. 2016

Někteří majitelé telefonu Motorola Droid Turbo 2 hlásí problém s displejem, na němž se objevuje vertikální zelená čára. Při pohledu na fóra Motoroly lze zjistit, že vlákna s tímto problémem se datují až na listopad loňského roku.

motorola-droid-turbo-2

Uživatel, který se jmenuje Venoran, se rozhodl připojit fotografii, na níž je velmi dobře vidět chyba, o níž mluvíme. Fotografii nalezneme ve vláknu na fóru Motoroly. Venoran čekal, až se k dané problematice vyjádří Verzion, pod nějž exkluzivně Droid Turbo 2 patří. Bylo mu řečeno zhruba to, že s telefonem musel zacházet opravdu špatně nebo s ním o něco uhodit. To vedlo k nepříliš kladným komentářům.

Také zveřejnil email komunikace s Verizonem, kde titulek nesl větu ve stylu, že telefon není nerozbitný ale velmi odolný, pokud s ním však neházíte nebo doslova ho neničíte. Avšak reklamní kampaň na tento mobil se nesla v duchu, hoďte s mobilem jak chcete, on to vydrží.

Vše skončilo tak, že Verizon požádal zákazníka, aby se obrátil na Motorolu, kde byl problém vyřešen vydáním nového zařízení. Abychom se však ještě vrátili k otázce. Uživatelé tvrdí, že zelený pruh je vidět vždy jen při rozsvíceném displeji a prý se má pruh navíc ještě postupem času rozšiřovat. Zatím není známo, zda jde o softwarový či hardwarový problém.

Zdroj: gsmarena.com

reklama
reklama

Student zabývající se tvorbou grafiky, a to jak webových stránek, webových či mobilních aplikací, tak i marketingových produktů. Ve volném čase píše články, testuje nebo recenzuje různá zařízení, která se mu připletou pod ruku. Kontaktní email - pavel.mares@dotekomanie.cz.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim