reklama

Sony a nové hodinky FES

Sony a nové hodinky FES
2016-01-11T15:40:40+01:00
• 11. 1. 2016

Společnost Sony a její tisková konference se letos nesla trochu v jiném duchu. Obyčejně se však u stánků můžeme těšit na nová zařízení a „převratné“ novinky, například úžasné telefony či tablety, jež ohromí valnou část zákazníků. Letos, nicméně, tomu tak nebylo a zaujmout příchozí mohly jen hodinky, které jsou sice elektronické, ale chytrými byste je nenazvali. Jmenují se FES Watch a disponují velmi zajímavým prvkem – elektronickým papírem.

Sony-FES-Watch-hands-on (1) Sony-FES-Watch-hands-on (2) Sony-FES-Watch-hands-on - kopie Sony-FES-Watch-hands-on Sony-FES-Watch-hands-on (4) Sony-FES-Watch-hands-on (3)

Základní popis by asi zněl, že se jedná o elektronické hodinky s elektronickým papírem, s výdrží až 2 roky. Bohužel, bohudík, to není ani zdaleka vše. Hodinky mění vzhled, a to nejen ciferníku, ale i samotného pásku, což už zní velmi dobře. Ovšem vzhledy jsou omezeny jen na 24 možností, což na jednu stranu není tak špatné, avšak pro uživatele se zde skrývá jeden háček. Po oněch dvou letech, kdy se má údajně baterka vybít, pošlete hodinky do servisu a obratem vám budou zaslány nové. Zde tedy narážíme na menší háček, který však i příjemně potěší.

Když se ovšem podíváme po trhu, nenajdeme jim podobný kousek. Tedy konkrétně model, který by zároveň nedisponoval oním chytrým aspektem. Také by se o nich dalo říci, že se drží přísloví: „Méně, je více.“ Bohužel to se nedá říci o ceně. Ta je zmíněna i ve videu níže. Konkrétně se bavíme o 299 $, což je přibližně 7395 Kč. To opravdu není málo za hodinky, nicméně se jedná o první experiment a jako takový jej chválím a koncept se mi líbí.

Zdroj: phonearena.com

reklama
reklama

Student zabývající se tvorbou grafiky, a to jak webových stránek, webových či mobilních aplikací, tak i marketingových produktů. Ve volném čase píše články, testuje nebo recenzuje různá zařízení, která se mu připletou pod ruku. Kontaktní email - pavel.mares@dotekomanie.cz.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim