reklama

Leagoo Alfa 2 – zajímavý telefon s neobvyklou výbavou sponzorovaný článek

Leagoo Alfa 2 – zajímavý telefon s neobvyklou výbavou [sponzorovaný článek]
2016-01-16T15:15:40+01:00
• 16. 1. 2016
1

Čínská společnost Leagoo je na mobilním trhu víceméně nováčkem, oficiálně vkročila do mobilního průmyslu v dubnu 2014 a od té doby se jí podařilo představit hned několik zajímavých, designově povedených a funkcemi nabitých telefonů. Nedávno přišla společnost s novým modelem, který nese označení Alfa 2, a i když mu některé funkce chybí, má i tak co nabídnout, přičemž minimálně v jednom ohledu je unikátní a od ostatních telefonů se odlišuje.

Leagoo_Alfa2_1

Design na první pohled působí elegantně, dobře zpracovaně. Po obvodu tvoří konstrukci kovový rámeček, na přední straně se nachází 5″ HD displej s 2.5D zakřivením po stranách a záda jsou z plastu, přičemž kryt je odjímatelný a baterie je taktéž vyměnitelná. O výkon se stará čtyřjádrový procesor MTK6580A s grafickým čipem Mali 400 a asistuje mu ještě 1GB paměť RAM. Úložiště pak disponuje 16GB prostorem, který lze rozšířit paměťovou kartou.

Alfa 2 金色

Nejzajímavější funkcí telefonu a zároveň jeho hlavním lákadlem je ale celkem neobvyklý prvek na zádech. Tam se pod fotoaparátem nachází čárkovaně ohraničená plocha, ve které se skrývá dotyková plocha, pomocí níž lze telefon ovládat gesty. Plocha dokáže zaregistrovat několik různých gest, od obyčejných doteků a přejíždění, až po dvojité poklepání, dlouhé podržení a několik dalších. Využití najde plocha napříč celým systémem, lze prostřednictvím ní pořizovat screenshoty, ovládat aplikace, fotografovat nebo otevřít libovolnou aplikaci v telefonu.

Leagoo_Alfa2_4

Zaujme také 13MPx fotoaparát od Sony s technologií BSI nebo baterie o kapacitě 2600 mAh, která údajně vydrží 15 hodin hovoru, takže by nemělo dělat potíže dostat se na více než den výdrže, troufnu si tvrdit, že ani dva dny by neměly činit potíže.

Telefon má bohužel jednu zásadní nevýhodu, a tou je absence podpory sítí LTE. S telefonem se připojíte maximálně na 3G, což v dnešní době není moudrý krok a je otázkou, jak dobře se telefon bude prodávat. Prodejní cena zatím nebyla oznámena, k dostání by měl být telefon ještě během ledna. Pokud vás zajímají bližší detaily, můžete navštívit oficiální web výrobce, kde jsou k dispozici podrobnější informace o modelu Alfa 2.

reklama
reklama

Obchodní sdělení za jehož obsah odpovídá objednavatel.

Komentáře

Samej čínskej marast. To nikdo jinej nevyrábí mobily? Co Evropa? Nebo Amerika? Člověk je tý Asie už přežranej. A ještě takovejhle humus…
Polepšete se trochu. Dík.

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim