reklama

Kovová Nokia na uniklé fotografii, pravděpodobně jde o chystaný model s Androidem

Kovová Nokia na uniklé fotografii, pravděpodobně jde o chystaný model s Androidem
2016-01-14T07:15:45+01:00
• 14. 1. 2016

Od doby, co Microsoft odkoupil mobilní divizi Nokie, jsme se nesetkali s žádným novým telefonem s finským logem. To proto, že dle akviziční smlouvy měla Nokia zákaz jakkoliv se znovu angažovat v mobilním průmyslu do roku 2016. Jak se již delší dobu ukazuje, Nokia pravděpodobně hodlá využít letošní možnosti návratu k výrobě telefonů a pravděpodobně chystá model s Androidem, který se nyní ukazuje i na uniklé fotografii.

Nokia-new

Z tĂ© lze jiĹľ na prvnĂ­ pohled jasnÄ› vidÄ›t, Ĺľe se jedná o celokovovou konstrukci, ÄŤemuĹľ nasvÄ›dÄŤujĂ­ i plastovĂ© pĹ™edÄ›ly kolem LED diody a ve spodnĂ­ části konstrukce. ZatĂ­m toho z fotografie nelze moc poznat a ani nenĂ­ jistĂ©, zda se nejedná o podvrh. Telefon by mÄ›l disponovat displejem o velikosti 5,0″ – 5,5″ a pĹ™edpokládá se takĂ© dobrá vĂ˝bava v oblasti fotoaparátu a reproduktorĹŻ. Dle nÄ›kterĂ˝ch zdrojĹŻ je jiĹľ tento model dokonce ve fázi testovánĂ­, coĹľ nasvÄ›dÄŤuje takĂ© brzkĂ©mu pĹ™edstavenĂ­, ke kterĂ©mu by mohlo dojĂ­t bÄ›hem nÄ›kolika následujĂ­cĂ­ch mÄ›sĂ­cĹŻ.

Kromě tohoto telefonu se již dříve hovořilo i o záhadném modelu s označením Nokia C1, který měl údajně přijít ve dvou verzích s rozdílnými systémy, Androidem a Windows 10 Mobile. Dle posledních spekulací a úniků je však mnohem více pravděpodobné, že se dočkáme jen jedné varianty, a to právě té s Androidem. Není se ani čemu divit, po dosavadních zkušenostech Nokie s Windows Phone, který ji částečně přivedl do finančních potížích, které byly zakončeny až v září 2014 odkoupením mobilní divize Microsoftem.

Zdroj: gizmochina.com

reklama
reklama

David PilaĹ™

Student IT, softwarový tester a nadšenec do technologií všeho druhu. Ve volném čase poslouchá hudbu, fotí telefonem a rád se projede na kole.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

TmavĂ˝ reĹľim