reklama

iPhone 5se údajně zachycen na fotografii

iPhone 5se údajně zachycen na fotografii
2016-01-25T18:05:27+02:00
• 25. 1. 2016

Apple trochu rozvířil vody tím, že nevydal 4palcový iPhone, jak značná část uživatelů chtěla, neboť na něj byla zvyklá. Nicméně nyní se mezi námi šíří zpráva možného navrácení se zpět na 4palcový model. Teoreticky by se mohlo jednat o iPhone 5se – nebo jak jej někdo rád přezdívá 6c. Nemělo by se však jednat o tzv. iPhone 6c, nýbrž o vylepšenou verzi iPhonu 5s.

iPhone-5se-6c-02

Na fotografii výše můžeme údajně vidět tedy model 5se (special edition) se zahnutým displejem, jako to je u iPhonů šesté generace. Snímek se objevil na nizozemském webu a o pravosti by se mnozí mohli hádat, avšak nemělo by se jednat o fotomontáž. Nicméně nelze vyloučit například čínskou kopii. Novinka je srovnávána s již známým iPhonem 5 (5s pro lepší představu rozdílnosti obou modelů).

Pokud se tedy vzdáme myšlenky, jak ve skutečnosti bude údajný model 5se vypadat, můžeme odhadovat, že jej bude pohánět čipset Apple A8, který najdeme v iPhonu 6 a 6 Plus. Uživatelé by se též měli dočkat funkce NFC, 8MPx zadního a 1,2MPx předního fotoaparátu či Bluetooth verze 4.2.

Říká se, že novinka by mohla být dostupná v různých barevných variantách – stříbrná, vesmírně šedá, zlatá a růžová zlatá. To jsou stejná provedení, jimiž disponují iPhony nejnovější generace. Na oznámení bych si mohli počkat do března. Co se týká ceny, tu je zatím zbytečné odhadovat či se pokoušet zjišťovat.

Zdroj: phonearena.com

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Student zabývající se tvorbou grafiky, a to jak webových stránek, webových či mobilních aplikací, tak i marketingových produktů. Ve volném čase píše články, testuje nebo recenzuje různá zařízení, která se mu připletou pod ruku. Kontaktní email - pavel.mares@dotekomanie.cz.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat