reklama

Coolpad Note 3 Lite – když označení Note a Lite ztratí význam

Coolpad Note 3 Lite – když označení Note a Lite ztratí význam
2016-01-25T07:40:07+02:00
• 25. 1. 2016

Společnost Coolpad, která zhruba v polovině loňského roku oficiálně vstoupila na český trh, zařadila do své nabídky produktů nový model s názvem Note 3 Lite. Pokud s přívlastkem Note očekáváte velkou úhlopříčku displeje nebo snad s dodatkem Lite značně osekané specifikace, jste na hodně velkém omylu. Čínský výrobce si evidentně nelámal hlavu a do zmenšené novinky vměstnal maximální výbavu za dobrý peníz.

Note 3 Lite

Model Note 3 Lite disponuje 5palcovým HD displejem, kterému dodává výkon čtyřjádrový procesor MT6735 od MediaTeku a 3GB operační paměť RAM. Uživatelská paměť dokáže pojmout až 16 GB, přičemž další data můžete uložit na paměťovou microSD kartu. V době představení předchůdce v podobě Coolpad Note 3 šlo o jeden z nejlevnějších telefonů se čtečkou otisků prstů a až nyní žezlo přebírá jeho odlehčený nástupce.

Zadní část zabírá 13megapixelový fotoaparát, přisvětlovací LED blesk, snímač otisků prstů nebo baterie s kapacitou 2 500 mAh. Uživatele bude doprovázet systém Android ve verzi 5.1 Lollipop překrytý nadstavbou CoolUI. Seznam specifikací uzavírá přední 5megapixelová kamerka, funkce dual-SIM a podpora sítí 4. generace. Oficiální prodej startuje od 28. ledna přes Amazon za líbivou cenu 103 dolarů (tj. cca Kč 2 579 bez daně).

Zdroj: gsmarena.com

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá více než 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat