reklama

Zájem o drahé hodinky TAG Heuer je vyšší, než se čekalo

Zájem o drahé hodinky TAG Heuer je vyšší, než se čekalo
2015-12-07T07:45:10+02:00
• 7. 12. 2015
1

Trh s chytrými hodinkami se každou chvíli rozšíří o několik modelů, ale doposud se jednalo spíše o levnější modely, aspoň z pohledu luxusu. Pokud jste si chtěli koupit něco dražšího, zamířili byste k Applu. Avšak nedávno výrobce hodinek TAG Heuer představil novinku TAG Heuer Connected, která stojí 1500 dolarů.

TAGHeuerConnectedGroup

Plány společnosti počítaly, že při výrobce 1200 kusů týdně bude pokryta poptávka. Nakonec se ukazuje, že nebyl odhadnut zájem, jelikož obchodníci požádali TAG Heuer o 100 000 kusů. To se vymyká plánům a výrobce musí upravit výrobu, aby mohl vykrýt poptávku.

Ve výsledku tedy musí TAG Heuer vyrábět aspoň 2000 kusů týdně, aby byl trh uspokojen. Evidentně vysoká cena nevadí zákazníkům a rádi si připlatí za značku, luxus a použité materiály. Zároveň se jedná o signál pro samotnou společnost, která plánuje další modely a nabídne větší sortiment použitých materiálů.

Zdroj: androidbeat.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Hodinky jsou to super, jak provedením, materiály, tak i tou myšlenkou, že uživatel nepotřebuje mít na ruce druhý mobil, když už má jeden v kapse. Jen ten gumovýřemínek vypadá dost lacině :-(

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim