reklama

Spotify vypustilo podrobné statistiky vašeho profilu

Spotify vypustilo podrobné statistiky vašeho profilu
2015-12-08T07:45:20+02:00
• 8. 12. 2015

Jak už tak bývá na konci roku zvykem, spousta společností vydává statistiky, jak si vedou nebo jaký sortiment je nejprodávanější, nejstahovanější. Například Google před týdnem vydal přehled nejoblíbenějších her a aplikací. Aby Spotify nebylo pozadu, tak také vydalo podobnou statistiku, s názvem „Váš rok v hudbě“.

spotify

Stačí navštívit stránku Spotify a jen se přihlásit, aby jste se dozvěděli, které album nebo skladbu jste za minulý rok nejvíce poslouchali. Pokud by vás zajímaly i globální statistiky, tak ty mají v plánu vypustit během dalších několika týdnech.

Osobní statistiky jsou opravdu propracované, naleznete tam i počet ztrávených minut u Spotify nebo kolik skladeb jste za celý rok odposlechli.

spotyfy 2

Další na první pohled skrytou funkcí jsou skladby, které by se vám mohly líbit. Tyto skladby jsou vám doporučovány na základě vašich nejposlouchanějších písniček.

Zdroj: androidheadlines.com

reklama
reklama

Student IT, fanoušek nových technologií, který se příležitostně věnuje fotografování. Aktuálně preferuje operační systém iOS, ale předtím nepohrdl žádným Android zařízením. Mezi jeho koníčky patří recenzování nových zařízení, tábor, turistika a auta.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim