reklama

Lenovo K4 Note má být „zabijákem“ #KillerNote2016

Lenovo K4 Note má být „zabijákem“ #KillerNote2016
2015-12-26T14:33:46+02:00
• 26. 12. 2015

Lenovo začátkem tohoto roku představilo phablet K3 Note, který nabízí slušné specifikace za zajímavou cenu. V současné době se rozbíhá kampaň na novinku Lenovo K4 Note, u které se výrobce zřejmě taktéž soustředí na cenovou dostupnost, přičemž specifikace budou na relativně dobré úrovni.

CXIiMWNUAAA0gAZ

Prozatím se výrobce pochlubil, že novinka získá 3GB paměť RAM, čtečku otisků prstů (na zádech) a technologii NFC. Vše zaštiťuje kampaní #KillerNote2016. V rámci ní se ptá na Twitteru fanoušků, co by si přáli za technologii nebo specifikaci. Vždy nabídne několik možností, přičemž je evidentní, že právě poslední z každé nabídky je nejlákavější.

CWz-xjQVEAAnEOk

Díky tomu získává odpovědi, které potřebuje. Ve skutečnosti nedochází k vytváření smartphonu podle požadavků fanoušků, jedná se jen o marketingový tah. I tak by bylo nemožné vytvořit mobil na základě požadavků vzhledem k tomu, že samotné představení bude už 5. ledna.

Zatím se zdá, že Lenovo nabídne poměrně dobře vybavený smartphone s cenou, která by se mohla pohybovat pod hranicí 5 000 Kč.

Zdroj: gsmarena.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim