reklama

Zjednodušte si získání zbrojního průkazu s aplikací

Zjednodušte si získání zbrojního průkazu s aplikací
2015-11-21T13:20:51+02:00
• 21. 11. 2015

Měli jsme tady již pomocníky s autoškolou a tentokrát jsme se dočkali pomocníka při získání zbrojního průkazu.

unnamed (6)_result

K tomu, abyste průkaz získali, musíte samozřejmě umět nejen střílet, ale také je nutné mít v oblasti zbraní přehled v zákonech, kvůli písemnému testu. S tím by vám měla pomoci aplikace jménem Zbrojní průkaz. Díky ní si budete moci procvičovat všechny otázky. Možností, jak se učit, je více. V aplikaci se dá zapnout procházení otázek, kde je možné vidět i jejich správné odpovědi, dále si můžete zvolit trénink otázek, kde v podstatě tipujete, která odpověď je správná.

unnamed_result unnamed (1)_result unnamed (2)_result

Jako poslední možnost je ostrý test, kde otestujete své znalosti, jako byste již u zkoušky byli. V tomto režimu se vám odpočítává čas a také se vám neukazuje správnost odpovědi, na konci testu se vám vše bodově vyhodnotí. Během procházení otázek lze zvolit pouze ty, na které jste odpověděli špatně.

unnamed (5)_result unnamed (4)_result unnamed (3)_result

Aplikace Zbrojní průkaz je dostupná pro operační systém Android. Cena se ustálila na 39 Kč.

logo-app Zbrojní průkaz ~ZbraneKvalitne Czechnology 39,50 Kč ANDROID
reklama
reklama

Lukáš Guhl

Student Vysoké školy IT. Fanoušek operačních systémů Android, iOS a všech mobilních zařízení celkově. Testuje pro čtenáře desítky aplikací týdně, které doporučuje ve svém seriálu Dotekománie doporučuje. Často lidem zdarma opravuje telefony a rád šíří informace o skvělých fintách pro Android. Na svém G+ profilu často zvěřejňuje tipy a vychytávky včetně slevových kódů a slev obchodů.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim