reklama

Zbavte se vyhledávání spojů pomocí české aplikace MHD Tabule

Zbavte se vyhledávání spojů pomocí české aplikace MHD Tabule
2015-11-21T14:44:55+02:00
• 21. 11. 2015
2

Svá chytrá zařízení používáme často k tomu, abychom nalezli MHD spoje. Většinou uživatel musí zadat, odkud a kam pojede, což často zdržuje. Nová česká aplikace vás neustálého zadávání zbaví.

unnamed_result

Jestliže se často opakuje vaše jízda v MHD z určité zastávky, pak můžete vyzkoušet aplikaci jménem MHD Tabule. Jedná se o aplikaci, ve které si zadáte zastávku, odkud pojedete, a následně vidíte všechny odjezdy. Odpadá tím neustálé určování odkud a kam. MHD Tabule nabízí i možnost nastavení na určitý čas, aby vás dopředu informovala, že je načase vyjít.

unnamed (1)_result unnamed (5)_result unnamed (4)_result

Velice oceňuji možnost přidání widgetu na domovskou obrazovku, díky čemuž se vyhnete i otevírání MHD Tabule. Na ploše pak vidíte časy odjezdů a konečných stanic daného spoje. Jedna věc mi avšak chybí, a to ta, že u každého widgetu by bylo mnohem lepší, kdyby si jej mohl uživatel sám pojmenovat, např. „K babičce“. Je to z toho důvodu, že v případě využívaných spojů končících ve stejné stanici (v malých městech) končí spoje ve stejné stanici a ve widgetech začnete mít nepořádek.

unnamed (2)_result

Aplikaci lze každopádně doporučit, protože se jedná o velmi zajímavou věc, jak ušetřit znovu trochu času.

Dostupná je pro operační systém Android a je zcela zdarma.

logo-app MHD Tabule Petr Pyszko Zdarma ANDROID
reklama
reklama

Lukáš Guhl

Student Vysoké školy IT. Fanoušek operačních systémů Android, iOS a všech mobilních zařízení celkově. Testuje pro čtenáře desítky aplikací týdně, které doporučuje ve svém seriálu Dotekománie doporučuje. Často lidem zdarma opravuje telefony a rád šíří informace o skvělých fintách pro Android. Na svém G+ profilu často zvěřejňuje tipy a vychytávky včetně slevových kódů a slev obchodů.

Komentáře

Lubos Smilka

22. 11. 2015, 10:56
Android aplikace

Kiež by takéto niečo fungovalo aj na Slovensku.

Jan Bugdol

22. 11. 2015, 10:15

Apka dobrá, ale ten nadpis by byl lepší, kdyby neevokoval, abych přestal vyhledávat přes tu aplikaci spoje a místo toho používal jinou apku ;-)

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim