reklama

Samsung pracuje na Galaxy J1 Mini

Samsung pracuje na Galaxy J1 Mini
2015-11-25T10:15:38+02:00
• 25. 11. 2015

Fází testování prochází nový model Galaxy J1 Mini, který byl zveřejněn v databázi grafického benchmarku GFXBench. Jihokorejský výrobce zřejmě plánuje další rozšíření této základní řady telefonů, kde momentálně najdete již mnoho podobných zástupců. Novinka prozatím nese označení SM-J105F a její přesný název potvrdil distributor čipové sady, kterým bude společnost Spreadtrum Communications.

Samsung-Logo-no-4

Podle dostupných informací do něj společnost Samsung vložila 4,3palcový displej s rozlišením 800 x 480 pixelů. Výkonnostní stránku zajistí čtyřjádrový procesor SC8830 po boku grafického čipu Mali-400 MP2 a 1GB operační paměť RAM. Uživatelská data bude možné uložit na 8GB úložiště, z něhož podstatnou část ubere systém. V základní výbavě nemá chybět klasika, jako je funkce Bluetooth nebo GPS.

Zadní část by měl zabírat 5megapixelový fotoaparát s přisvětlovací LED diodou, kdežto vpředu asi zaujme místo 1,3megapixelová kamerka. Softwarovou výbavu zaštítí systém Android v předinstalované verzi 5.1.1 Lollipop. Dřívější spekulace mu připisují cenovku pod 100 dolarů (tj. cca 2 535 Kč bez daně). Avšak můžeme předpokládat, že jde nyní jen o hrubé nastínění ceny.

Samsung-Galaxy-J1-Mini-SM-J105F-Leaked-Specifications

Samsung-Galaxy-J1-Mini-SM-J105F

Zdroj: gsmarena.com

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá více než 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat