reklama

Pushbullet nově nabízí placenou variantu

Pushbullet nově nabízí placenou variantu
2015-11-18T12:07:36+02:00
• 17. 11. 2015
4

Služba a aplikace Pushbullet vznikla před několika lety. Skoro by se dalo říci, že se jednalo o odpověď na ukončení Chrome to Mobile od Googlu. Poprvé jsme se o Pushbullet zmínili v roce 2013 a od té doby jsme se dočkali celé plejády novinek. Avšak po celou dobu se jednalo o službu zdarma.

Je jasné, že něco tak komplexního nelze provozovat zdarma donekonečna. I z tohoto důvodu dnes byl představen model, díky kterému chtějí vydělat na provoz a rozvoj. Konkrétně si můžete pořídit účet Pushbullet Pro, který vás vyjde na 5 dolarů měsíčně, nebo lze zaplatit 40 dolarů za rok.

Některé funkce a možnosti z verze zdarma jsou přesunuty jen pod placený účet a základní verze je omezena. Například můžete zdarma poslat soubor o velikosti až 25 MB, placená verze zvládne 1 GB. Odesílání zpráv je neomezené u placené verze, běžná nabízí jen 100 za měsíc.

Screenshot_17

Placenou verzi služby si můžete zakoupit na stránkách pushbullet.com/pro. Pushbullet Pro účty budou aktivní od 1. prosince.

logo-app Pushbullet Pushbullet Zdarma ANDROID logo-app Pushbullet Developer Zdarma iOS

Via Richard Goliáš

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Malej šťouch, nikoliv 250MB, ale 25. Tedy alespoň podle obrázku :)

Přemysl Vaculík

VIP 18. 11. 2015, 12:07

Díky, nějak jsem tam viděl 250, asi zlaté oči :D

Hm, zase mesicni nebo rocni platby (a ne zrovna mizive castky)…tak to nic. Za aplikaci bych zaplatil rad, ale normalne. Pritom je to jedna z tech, co si podporu fakt zaslouzi…

Vladislav Kluska

17. 11. 2015, 15:42
Android aplikace

Ten jediný důvod, proč sem používal Push Bullet bylo Universal Copy&Paste. 5 dolarů za takovou službu měsíčně mi projde dost mimo. budu muset hledat náhradu, co už.

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim