reklama

Procesor z Galaxy S7 získal v benchmarku skóre přes sto tisíc

Procesor z Galaxy S7 získal v benchmarku skóre přes sto tisíc
2015-11-30T07:15:34+02:00
• 30. 11. 2015
1

Od představení top modelu Samsungu již uběhl nějaký ten měsíc, a tak se již začíná mluvit o jeho nástupci. Dnes v souvislosti s procesorem Exynos 8890, který by mohl pohánět právě Samsung Galaxy S7. Unikl totiž benchmark tohoto čipu a ten naznačuje vskutku impozantní výkon.

gsmarena_001

Nový únik z Číny nám totiž dává nahlédnout na výkon tohoto procesoru. Celkové skóre se zastavilo na hodnotě 103 692. To je o více než třetinu více, než získávají dnes nejlepší procesory. Například nedávno představený procesor Kirn 950 od Huawei získal skóre „pouhých“ 65 179 bodů. Zatím však neznáme výsledky Snapdragonu 820, který by na tom mohl být podobně. Benchmark pak byl prováděn na zařízení s označením SM-G9300. Pod tím by se mohl skrývat prototyp Galaxy S7. Otázkou ale také zůstává, jak moc lze těmto únikům věřit.

Každopádně Samsung Galaxy S7 je očekáván v prvním čtvrtletí příštího roku, pravděpodobně v únoru v rámci veletrhu MWC. Uvidíme, jakým procesorem bude tento top model vybaven. Je možné, že některé modely přijdou s Exynosem, jiné třeba se Snapdragonem. Tak se již také v minulosti stalo.

Zdroj: gsmarena.com

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Miroslav Růžička

Redaktor a moderátor na našem YouTube kanálu a nadšenec do moderních technologií, který na našem webu působí již od roku 2013. Mobilní telefony ho ale zajímají již od dětství.

Komentáře

Ivo Rundt

1. 12. 2015, 6:56

Pro mě má tento údaj podobný význam jako maximální rychlost u aut…. Jako fajn, ale co s tím?? ????

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat