reklama

HP a Movado uvádějí hodinky Bold Motion

HP a Movado uvádějí hodinky Bold Motion
2015-11-21T09:00:18+02:00
• 21. 11. 2015

Společnost Hewlett Packard ve spolupráci se švýcarským výrobcem hodinek Movado uvádějí na trh nové chytré hodinky. Více než o nositelné zařízení jde spíše o klasické hodinky s ručičkami nadstavené o chytré funkce. Za kvalitu zpracování z rukou švýcarských designérům si v tomto případě patřičně připlatíte, a pokud máte ještě peníze nazbyt, tak si můžete připlatit za luxusnější materiály nebo jejich delší výdrž.

Movado Blue

Hodinky Bold Motion v průměru měří 44 mm a jsou vyrobeny z nerezové oceli. Spárovat je lze přes Bluetooth s jakýmkoliv telefonem s iOS (8 a vyšší) či Android (4.4 a vyšší). Ačkoliv nemají žádný zobrazovací panel, tak na příchozí notifikace vás upozorní LEDka nebo samotné vibrace. Například akce v kalendáři naplánovaná na 10:30 rozbliká LED diodu na 10 a 6. Jasnější představu dává zveřejněné video k tomuto zařízení přiložené pod článkem.

Voděodolnost je udávána do 50 metrů a na výběr máte z černého silikonového pásku či spony z nerezové oceli. Asi málokdo by očekával pouze týden výdrž baterie, když vezmeme v úvahu absenci displeje. Prodejní cena vychází na 785 dolarů (tj. cca 19 802 Kč bez daně). Limitovanou edici Mondaine Helvetica 1 se safírovým sklem, pravou kůží a 2letou výdrží baterie pořídíte za 950 dolarů (tj. cca 23 964 Kč). Podobné chytré funkce také nabízí verze Sport Motion a Bellina Motion.

Zdroj: wareable.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá přes dlouhých 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim