reklama

BlackBerry “Vienna” – druhý mobil s Androidem?

BlackBerry “Vienna” – druhý mobil s Androidem?
2015-11-12T07:49:47+01:00
• 12. 11. 2015
1

BlackBerry letos oficiálně vstoupilo do světa smartphonů s Androidem, konkrétně s modelem Priv. Ne dlouho na to se ozvalo přímo od vedení společnosti, že se nemá jednat o jediné zařízení se systémem od Googlu, ale netušili jsme a zatím ani nevíme, kdy dojde k uvedení dalšího modelu.

Mezitím se začínají objevovat první spekulace a údajné rendery druhého smartphonu s Androidem. Bohužel nejsou k dispozici ani náznaky specifikací. Novinka nese kódové označení BlackBerry “Vienna” a bude disponovat taktéž hardwarovou klávesnici, avšak bez výsuvné konstrukce.

blackberry-vienna-android

Jestliže jsou rendery pravdivé, nebo se velmi blíží k reálné podobě nového smartphonu, lze konstatovat, že se nebude jednat o drobečka. Možná se dočkáme i hardwarových kláves pro ovládnutí Androidu (domů, zpět, naposledy použité aplikace). Jednodušší konstrukce by možná nasvědčovala i nižší ceně než třeba u BlackBerry Priv.

Zdroje: crackberry.com, xda-developers.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Výsuvnou klávesnici ještě chápu a beru, ale HW klávesnice by možná mohla vyhovovat psavcům, nebo jako pracovní nástroj, ale zmenšuje plochu displeje a tím pádem omezuje využití mobilu i pro jiné účely, kdy je větší plocha předností (hry, videa, atd.).

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim