Domů » Články » Android »
Společnost BlackBerry nedávno představila svůj první smartphone se systémem Android, jmenuje se Priv. Nemuseli jsme dlouho čekat a už tu máme některé aplikace v podobě instalačních balíčků. Ty stačí následně nainstalovat na své zařízení s Androidem a můžete si vyzkoušet software od BlackBerry.
V první řadě zde máme klávesnici a jak se zdá, nevyžaduje nic navíc nebo komplikovanou instalaci – stahovat můžete z Mega.nz. Případně si můžete nainstalovat kalendář (Mega.nz). Také je k dispozici launcher (Mega.nz), ale ten jako jediný vyžaduje instalaci Blackberry Services (Mega.nz).
Samotný launcher je vytvořen pro větší displej, respektive s vyšším rozlišením než Full HD, ale i tak funguje v rámci mezí na Nexusu 5. Blackberry Services je na druhou stranu trochu nestabilní, hlavně ze začátku, ale po čase se již stabilizuje.
Jen je asi dobré pamatovat, že aplikace budou pracovat na Androidu 5.1.1 Lollipop a vyšším. Na nižších verzích nemusí fungovat.
Při pátrání po novinkách v launcheru jsem také narazil na sérii tapet od Blackberry. Pokud si tedy nechcete instalovat aplikace, ale tapety ano, zde jsou ke stažení v plné velikosti – Mediafire.
Zdroj: forum.xda-developers.com
Domů » Články » Android »
Xiaomi představilo Mi Band 1S
Stiknutím klávesy J se přesunete na starší článek, klávesa K vás přesune na novější.
💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.
Martin Flegr
7. 11. 2015, 21:42Víte co by mne zajímalo. Kdo asi tyhle tapety v telefonu má. Měl jsem za poslední 2 roky přes tisíc telefonů uživatelů od levného Prestigia až po nejdražší vlajkové lodě. Neviděl jsem jedinou tapetu tohohle typu na jejich telefonech…
Lukáš Biel
9. 11. 2015, 9:12Co to znamená tyhle? Myslíš material design? Já je používám od počátku lollipopu, několik mých přátel také (ti, kteří se o android trochu zajímají, ne bfu)