reklama

Wonderwall – kvalitní tapety na jednom místě

Wonderwall – kvalitní tapety na jednom místě
2015-10-18T10:15:30+01:00
• 18. 10. 2015

Velmi často mám trable sehnat kvalitní a pěkné tapety na plochu svých zařízení. Pravděpodobně nejsem jediný, a proto vám přináším další tip na aplikaci, jež by vám mohla pomoci. Pokud tedy hledáte tapety, rozhodně doporučuji číst dále a následně si třeba aplikaci, jež je plně zdarma, i stáhnout.

Vzhled aplikace je již tradičně řešen pomocí material designu, tudíž přehlednost či kvalitní zpracování nechybí. Nelze upřít velký výběr, z něhož si snad každý vybere to svoje. V aplikaci najdete nepřeberné množství tapet, avšak existuje pouze pár základních tagů, pod nimiž jsou řazeny.

Mezi ně patří tyto – populární, hory, vodopád, moře, mosty, silnice (cesta), mlha či město. Kvalita snímků je dostatečná a nezaznamenal jsem ani jeden s, byť minimálně, zhoršenou kvalitou. Bohužel jsem narazil na jediný problém. Zalíbilo se mi příliš mnoho tapet a nakonec se mi tedy výběr trochu ztížil. Aplikace je dostupná pouze pro Android, a to od verze systému 4.0, navíc je plně zdarma.

logo-app Wonderwall Ignace Maes Zdarma ANDROID

via Android Authority

reklama
reklama

Student zabývající se tvorbou grafiky, a to jak webových stránek, webových či mobilních aplikací, tak i marketingových produktů. Ve volném čase píše články, testuje nebo recenzuje různá zařízení, která se mu připletou pod ruku. Kontaktní email - pavel.mares@dotekomanie.cz.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim