reklama

Sony přeskočí Android 5.1.1 a půjde rovnou na verzi 6.0 Marshmallow

Sony přeskočí Android 5.1.1 a půjde rovnou na verzi 6.0 Marshmallow
2015-10-18T11:58:22+01:00
• 18. 10. 2015

Ještě nedávno se zdálo, že velké množství zařízení od Sony, jejich vydání datujeme v první polovině letošního roku, dostane Android 5.1.1 Lollipop. Nyní se však dozvídáme, že například modely Xperia Z3+ a Z4 Tablet či střední třída C4, C5 Ultra, M4 Aqua a M5 tuto verzi přeskočí a půjdou rovnou na Android 6.0 Marsmallow, má to však i svou stinnou stránku.

Xperia-C4-Android-6.0-Marshmallow

Momentálně mnoho modelů běží na Androidu 5.0, který obsahuje mnoho chyb, jež verze 5.1.1 opravuje. Bylo tak logické, že s příchodem modelu Z5 budou uživatelé pomalu dostávat aktualizace právě na verzi 5.1.1, což se očividně nestane.

Na druhou stranu je to dobrá zpráva, jelikož je vidět práce Sony na nejnovější verzi systému Android. Tím pádem si někteří budou moci užívat Marshmallow mnohem dříve, než by kdokoliv čekal.

sony-android

Pokud jste jedni z uživatelů, kteří čekají na vydání aktualizace doslova každým dnem, mám tak pro vás špatnou a zároveň dobrou zprávu. Aktualizace se dočkáte, avšak rovnou na nejnovější verzi systému Android, tudíž si budete muset ještě chvilku počkat.

Zdroj: androidauthority.com

reklama
reklama

Student zabývající se tvorbou grafiky, a to jak webových stránek, webových či mobilních aplikací, tak i marketingových produktů. Ve volném čase píše články, testuje nebo recenzuje různá zařízení, která se mu připletou pod ruku. Kontaktní email - pavel.mares@dotekomanie.cz.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim