reklama

Twitter proch├íz├ş v├Żznamnou restrukturalizac├ş

Twitter proch├íz├ş v├Żznamnou restrukturalizac├ş
2015-10-14T07:30:44+02:00
ÔÇó 14. 10. 2015

Po odstoupen├ş b├Żval├ęho gener├íln├şho ┼Öeditele byl minul├Ż t├Żden dosazen do funkce CEO (Chief Executive Officer, tj. v├Żkonn├Ż ┼Öeditel) spole─Źnosti Twitter Jack Dorsey. Ten tuto funkci zast├íval od ─Źervence p┼Öechodn─Ť. Sou─Źasn─Ť s n├ístupem Dorseyho nast├ív├í obdob├ş v─Ťt┼í├şch zm─Ťn, kter├Żmi mus├ş spole─Źnost proj├şt.

dorsey1Jack Dorsey, zdroj:wired.co.uk

Samotn├í restrukturalizace ve spole─Źnosti vy├║stila v propu┼ít─Ťn├ş celkem 336 ┬ázam─Ťstnanc┼». Dorsey pak v dopise, kter├Ż zve┼Öejnil na Twitteru, d─Ťkuje za spolupr├íci a z├írove┼ł slibuje, ┼że spole─Źnost t─Ťmto zam─Ťstnanc┼»m pom┼»┼że p┼Öi hled├ín├ş nov├ę pr├íce. C├şlem t├ęto zm─Ťny je podpo┼Öit co nejv─Ťt┼í├ş r┼»st spole─Źnosti a v┼íech slu┼żeb, kter├ę jsou s touto spole─Źnost├ş spjaty.┬á

Pl├ín po─Ź├şt├í tak├ę se zm─Ťnou zp┼»sobu pr├íce. Zv├Ż┼íen├ş efektivnosti m├í za d┼»sledek ze┼ít├şhlen├ş organizace, zmen┼íen├ş n─Ťkter├Żch t├Żm┼» a d├íle zaji┼ít─Ťn├ş lep┼í├ş komunikace mezi t├Żmy. Samoz┼Öejm─Ť je v├şce ne┼ż obt├ş┼żn├ę predikovat, jak se tato zm─Ťna celkov─Ť na slu┼żb├ích, kter├ę Twitter vyv├şj├ş, projev├ş. Dopis Jacka Dorseyho zam─Ťstnanc┼»m je k dispozici na tomto odkazu.

Zdroj: thenextweb.com

reklama
reklama

Ji┼Ö├ş Smr┼ż

Fanou┼íek opera─Źn├şho syst├ęmu Android, ale se zku┼íenostmi i s iOS a Windows Phone. Ve voln├ęm ─Źase se r├íd v─Ťnuje sport┼»m a sledov├ín├ş film┼» nebo seri├íl┼».

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentov├ín├ş se mus├şte p┼Öihl├ísit

Tmav├Ż re┼żim