reklama

OLO – úžasná hra pro dva hráče, se kterou si užijete hodně zábavy

OLO – úžasná hra pro dva hráče, se kterou si užijete hodně zábavy
2015-10-01T19:30:14+01:00
• 1. 10. 2015
2

K této krásně zpracované strategické hře prostě přilnete. OLO je hra pro dva hráče, kdy vaším úkolem je dostat své barevné kuličky na stranu protihráče. Ačkoliv tak musíte myslet, jedná se také o oddechovou hru, kdy můžete vyzvat svého kamaráda, sourozence či rodiče, nebo dokonce někoho absolutně neznámého, s kým vás aplikace online spojí.

Abyste pochopili celou funkčnost hry, doporučuji se podívat na video výše. Nicméně pro úplnost hru rozvedu a přiblížím všem. Jedná se o hru, kterou bych zařadil mezi kulečník a stolní hokej – ten osobně znám hlavně z multiplexu, kde jsem jej hrával s kamarády či rodinou před začátkem filmu.

Váš úkol je tedy jasný, chytíte kuličku tím, že na ni položíte prst, a pošlete ji směrem na soupeřovu stranu. V cestě vám pak stojí další objekty, do nichž bude vámi vystřelená koule narážet a snažit se proklestit až k soupeři. Je to velmi jednoduché a pochopí to každý.

Navíc musím pochválit možnosti hry. Mohu tak na zápas vyzvat někoho blízkého a hrát na svém zařízení, nebo hrát v týmu 2v2, opět na svém zařízení, či dokonce vyzvat neznámého hráče z internetu. Pěkný kabát v moderním stylu dává aplikaci určitý říz, který mě dosti uchvátil.

Aplikaci najdete v Obchodu Play, avšak za cenu, která se blíží téměř 50 korunám, což není tolik.

logo-app OLO Sennep 48,74 Kč ANDROID
reklama
reklama

Student zabývající se tvorbou grafiky, a to jak webových stránek, webových či mobilních aplikací, tak i marketingových produktů. Ve volném čase píše články, testuje nebo recenzuje různá zařízení, která se mu připletou pod ruku. Kontaktní email - pavel.mares@dotekomanie.cz.

Komentáře

Lubos Smilka

2. 10. 2015, 15:19
Android aplikace

Aj pre 4 ľudí to je..

MilosKostka

1. 10. 2015, 20:34

Pěkná .olovina.

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim