reklama

Meitu V4 – 21MPx selfie kamerka musí stačit

Meitu V4 – 21MPx selfie kamerka musí stačit
2015-10-02T07:50:25+02:00
• 2. 10. 2015

Pozoruhodné zařízení bylo spatřeno u čínského regulačního úřadu, který certifikoval model V4 od společnosti MeiTu. Už od samotného pohledu je víc než jasné, že půjde o velmi zvláštní telefon. To rovněž potvrzuje přední kamerka s až nepochopitelně vysokým rozlišením. Známá databáze TENAA odhaluje většinu podstatných specifikací, takže si můžeme o něm udělat vlastní představu.

Meitu-V4 (4) Meitu-V4 (1)

Přední panel zabírá 5palcový OLED displej s Full HD rozlišením (441 PPI). Uvnitř se nachází osmijádrový procesor od zatím neupřesněného dodavatele taktovaný na frekvenci 2 GHz, operační paměť RAM o velikosti 3 GB po boku 64GB úložiště. Z celkových rozměrů by vás mohla zajímat tloušťka 8,95 mm nebo udávaná hmotnost 145 gramů. Konstrukce zaujme nezvykle zaoblenými hranami nahoře a dole.

Největší rozdíl oproti všem ostatním bude dělat přední 21megapixelová kamerka na selfie snímky. Navíc v zadní části je totožný 21MPx snímač doplněný o dvojici LED diod. Softwarovou stránku obstará systém Android ve verzi 5.1 Lollipop. Výbavu uzavře podpora sítí 4. generace nebo barevné varianty dostupné v bílém, růžovém a zeleném provedení. S oficiální představením lze počítat v následujících týdnech, kdy výrobce odhalí i prodejní cenu.

Meitu-V4 (2) Meitu-V4 (3)

Zdroj: gsmdome.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá přes dlouhých 9 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim