reklama

Meitu V4 – 21MPx selfie kamerka musí stačit

Meitu V4 – 21MPx selfie kamerka musí stačit
2015-10-02T07:50:25+01:00
• 2. 10. 2015

Pozoruhodné zařízení bylo spatřeno u čínského regulačního úřadu, který certifikoval model V4 od společnosti MeiTu. Už od samotného pohledu je víc než jasné, že půjde o velmi zvláštní telefon. To rovněž potvrzuje přední kamerka s až nepochopitelně vysokým rozlišením. Známá databáze TENAA odhaluje většinu podstatných specifikací, takže si můžeme o něm udělat vlastní představu.

Meitu-V4 (4) Meitu-V4 (1)

Přední panel zabírá 5palcový OLED displej s Full HD rozlišením (441 PPI). Uvnitř se nachází osmijádrový procesor od zatím neupřesněného dodavatele taktovaný na frekvenci 2 GHz, operační paměť RAM o velikosti 3 GB po boku 64GB úložiště. Z celkových rozměrů by vás mohla zajímat tloušťka 8,95 mm nebo udávaná hmotnost 145 gramů. Konstrukce zaujme nezvykle zaoblenými hranami nahoře a dole.

Největší rozdíl oproti všem ostatním bude dělat přední 21megapixelová kamerka na selfie snímky. Navíc v zadní části je totožný 21MPx snímač doplněný o dvojici LED diod. Softwarovou stránku obstará systém Android ve verzi 5.1 Lollipop. Výbavu uzavře podpora sítí 4. generace nebo barevné varianty dostupné v bílém, růžovém a zeleném provedení. S oficiální představením lze počítat v následujících týdnech, kdy výrobce odhalí i prodejní cenu.

Meitu-V4 (2) Meitu-V4 (3)

Zdroj: gsmdome.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá více než 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim