reklama

Herní novinka Sonic Dash 2: Sonic Boom Android

Herní novinka Sonic Dash 2: Sonic Boom [Android]
2015-10-07T17:20:58+01:00
• 7. 10. 2015
2

Sonic Dash patří k velmi populárním hrám pro mobilní zařízení. Modrý lišák si získal mnoho fanoušků a celkem byl první díl stažen více než 140miliónkrát. Sega se proto rozhodla, že pro své fanoušky přinese druhý díl této populární hry.

Sonic-Dash-2-1900x700_c

V novém druhém díle se opět dostaneme do prostředí, kdy je vaším úkolem zběsile utíkat a dostat se na konec úrovně. Nový díl by měl přinést i mnoho novinek, i přestože se svému předchůdci bude velmi podobat. Základní prvky hry jsou opět v podobě možného výběru ze tří různých postav, které budou soutěžit společně v týmu. Přibyly také nové speciální prvky síly, které pomohou ničit vaše překážky stojící v cestě. Během běhu musíte sbírat i různé předměty, čímž navyšujete své skóre. Novinkou v ovládání je ta, že při naklánění zařízení dokážete rozhoupat tělesa.

unnamed (1)_result unnamed (2)_result

unnamed (3)_result unnamed_result

Hra Sonic Dash 2 je ke stažení zdarma. Uvnitř se nacházejí in-app platby. Dostupná je pro operační systém iOS a Android.

logo-app Sonic Dash 2: Sonic Boom SEGA Zdarma ANDROID

Zdroj: androidguys.com

reklama
reklama

Lukáš Guhl

Student Vysoké školy IT. Fanoušek operačních systémů Android, iOS a všech mobilních zařízení celkově. Testuje pro čtenáře desítky aplikací týdně, které doporučuje ve svém seriálu Dotekománie doporučuje. Často lidem zdarma opravuje telefony a rád šíří informace o skvělých fintách pro Android. Na svém G+ profilu často zvěřejňuje tipy a vychytávky včetně slevových kódů a slev obchodů.

Komentáře

Markus Haluska

8. 10. 2015, 14:05
Android aplikace

aj mne to ukazuje ze v mojej zemi sa to neda stiahnut

Ondřej Lacuška (Adrien Angeldust)

7. 10. 2015, 20:21
Android aplikace

This item isn’t available in your country.

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim