reklama

Fossil Q Founder – nové hodinky s Android Wear a podporou iPhonu

Fossil Q Founder – nové hodinky s Android Wear a podporou iPhonu
2015-10-26T08:15:44+01:00
• 26. 10. 2015

Renomovaný výrobce nejen klasických hodinek, společnost Fossil spojila síly s Intelem a ze vzájemné spolupráce vznikly hodinky Q Founder. Ačkoliv o nich ani jedna zainteresovaná strana neprozradila příliš mnoho informací, tak pomalu začínají vyplouvat na povrch první střípky včetně propagačních snímků. Zároveň také půjde o nositelné zařízení, které nebude pocházet z dílny, kde obvykle vznikají chytré telefony.

The-Fossil-Q-Grant-flanked-by-the-Q-Reveler-and-Q-Dreamer

Hodinky s názvem Fossil Q Founder dostanou předinstalovaný systém Android Wear a díky vlastní aplikací v App Store dokáže spolupracovat ještě s iPhony od Applu. Zahraniční server Mashable měl tu možnosti si je již vyzkoušet a podle jejich slov mají kvalitní kovovou konstrukci. Navíc zveřejněné snímky potvrzují elegantní kulatý displej. Prodejní cena odstartuje z hranice 275 dolarů (tj. cca 6 767 Kč bez daně).

Levnější variantou za 175 dolarů (tj. cca 4 307 Kč) se stává série Q Grant, která bez problému zvládá obdobné funkce, ale hlavně musíte oželit Android Wear. Úplný základ utvoří Q Reveler (pro muže) a Q Dreamer (pro ženy) za 125 dolarů (tj. cca 3 076 Kč) v provedení s koženým nebo silikonovým páskem. Všechny novinky zvládnou to, co většina dnešních zařízení, takže upozorní na notifikace z telefonu a změří vaše fitness aktivity. Výrobce bude produkty postupně uvolňovat do prodeje od konce tohoto měsíce.

The-Fossil-Q-Founder-Android-Wear-smartwatch. The-Fossil-Q-Founder-Android-Wear-smartwatch. (1) Fossil-Q-Grant Fossil-Q-Grant (1)

Zdroj: androidauthority.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá více než 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim