reklama

Catch The Rabbit – skákačka od Ketchappu

Catch The Rabbit – skákačka od Ketchappu
2015-10-03T09:20:53+01:00
• 3. 10. 2015
1

Vývojáři od Ketchappu jsou už poměrně slušně známí díky svým hrám, které v podstatě chrlí doslova po desítkách. Dnes jsem se rozhodl pro hru, která mi opravdu dost brnká na nervy. V samotném základu se však jedná o velmi jednoduchou skákačku, kterou zvládnou ovládat i ti nejmenší z nás.

ctr-1 ctr-2 ctr-3

Pojďme se společně podívat na hru trochu blíže. Jedná se o graficky velmi přívětivou skákací hru, v níž je cílem vaší postavičky, respektive vás, chytit unikajícího zloducha. Postupem času se vám však do cesty staví hned několik překážek. První mohou být samotné plošiny, na které musíte skákat. Mezitím je dobré sbírat zlatá jablíčka, ty lze směnit za různé nové vzhledy vaší postavy.

Nicméně vtip je v tom, že je neskutečně náročné dohnat unikajícího zločince, osobně se mi to podařilo pouze párkrát, a to jsem telefon zatěžoval téměř dva dny v kuse. Pokud tedy máte rádi hry od vývojářů Ketchappu nebo velmi náročné hry, u kterých praskají nervy, rozhodně doporučuji Catch The Rabbit.

logo-app Catch The Rabbit Ketchapp Zdarma ANDROID
reklama
reklama

Student zabývající se tvorbou grafiky, a to jak webových stránek, webových či mobilních aplikací, tak i marketingových produktů. Ve volném čase píše články, testuje nebo recenzuje různá zařízení, která se mu připletou pod ruku. Kontaktní email - pavel.mares@dotekomanie.cz.

Komentáře

Markus Haluska

3. 10. 2015, 12:35
Android aplikace

ta hra je stara asi pol roka a vy ju recenzujete teraz :D

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim