reklama

TV soutěž Superstar pod palcem

TV soutěž Superstar pod palcem
2015-09-29T07:30:06+01:00
• 29. 9. 2015

Patříte-li k fanouškům televizní pěvecké soutěže Superstar, pak by vám neměla uniknout aplikace pro zařízení s operačním systémem Android a iOS.

SuperStar_2013_logo

V aplikaci toho nalezneme velmi mnoho a dá se říct, že jsou v ní umístěny v podstatě všechny informace, a to i ze zákulisí. Aktuální novinky vychází každý den a jsou v nich informace o aktuálním dění. Pod všemi články se můžete zapojit do diskuzí a lze je i označit tak, že se vám líbí. Informace však nejsou vše, můžete totiž zhlédnout i různá videa z vystoupení účastníků a znovu se tak podívat na své oblíbence v akci. Ve videích můžete naleznout i takové záběry, jež v na televizní obrazovce neuvidíte.

unnamed (1)_result unnamed (2)_result

unnamed (3)_result unnamed_result

Aplikace Superstar je ke stažení zcela zdarma.

logo-app SuperStar CET 21 spol. s r.o. Zdarma ANDROID

reklama
reklama

Lukáš Guhl

Student Vysoké školy IT. Fanoušek operačních systémů Android, iOS a všech mobilních zařízení celkově. Testuje pro čtenáře desítky aplikací týdně, které doporučuje ve svém seriálu Dotekománie doporučuje. Často lidem zdarma opravuje telefony a rád šíří informace o skvělých fintách pro Android. Na svém G+ profilu často zvěřejňuje tipy a vychytávky včetně slevových kódů a slev obchodů.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim