reklama

Microsoft Band 2 – zahnutý displej, kov a spousta senzorů

Microsoft Band 2 – zahnutý displej, kov a spousta senzorů
2015-09-22T16:37:14+01:00
• 22. 9. 2015

Říjnová konference Microsoftu se již nezadržitelně blíží a zatímco o nových Lumiích víme v podstatě vše, ostatní novinky byly pro nás zatím neznámé, až dosud. Na internet totiž unikly velmi zdařilé rendery nového náramku Microsoft Band 2, který oproti svému předchůdci přichází s řadou nejen designových vylepšení.

Microsoft-Band-2a

Již z obrázku výše lze poznat, že novinka má zahnutý displej, jehož velikost se od první generace pravděpodobně nezměnila. Baterie je nově pod displejem, zatímco první generace měla baterii po stranách.

Microsoft-Band-2.2

Neměnná oproti předchůdci zůstala i dvojice tlačítek na boku. Band 2 je zajímavý také designově, nabízí kovové boky, díky čemuž působí nejen více elegantně, ale také trochu odolněji. Samozřejmostí je také pořádná nálož senzorů, níže je jejich kompletní výpis.

  • Optický senzor srdečního tepu
  • Akcelerometr/Gyroskop
  • GPS
  • Mikrofon
  • Senzor okolního osvětlení
  • Galvanický senzor měřící změny ve vodivosti kůže (GSR senzor)
  • UV senzor

Microsoft-Band-2.1

Řadu zákazníků rovněž potěší širší dostupnost na více trzích, nově půjde MS Band 2 oficiálně zakoupit na všech trzích, kde je nyní dostupný tablet Microsoft Surface. Pro české uživatele to však stále znamená, že si budou muset náramek obstarat neoficiální cestou, nebo přes zahraniční eshopy.

My budeme 6. října konferenci redmondské společnosti sledovat a o veškerých novinkách vás budeme informovat. Dle současných informací bychom se měli dočkat nových Lumií 950 a 950XL, tabletu Surface Pro 4 a také náramku Band 2.

Zdroj: windowscentral.com

reklama
reklama

David Pilař

Student IT, softwarový tester a nadšenec do technologií všeho druhu. Ve volném čase poslouchá hudbu, fotí telefonem a rád se projede na kole.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim