reklama

Meizu brzy představí řadu Pro

Meizu brzy představí řadu Pro
2015-09-13T08:00:13+01:00
• 13. 9. 2015
1

Do nejvyšší třídy chytrých zařízení brzy dorazí nová produktová řada s názvem Pro od společnosti Meizu. Jedná se o jeden z plánů do budoucna, který čínský výrobce hodlá rozjet již v nejbližších týdnech. Přesněji 25. září, kdy je naplánována oficiální tisková konference. Vše odstartuje modelem Pro 5 a podle slov viceprezidenta marketingu by u něj měl být řešen problém se Snapdragonem 810 tím způsobem, že jej jednoduše nenasadí.

Meizu Pro S

Li Nan ve vydané zprávě zmínil, že výrobci highendových zařízení nemají slepě následovat trend, ale raději řešit zásadní problémy, které doprovází Snapdragon 810. Žádný výrobce není údajně schopen říci skutečnou pravdu, takže spotřebitelé jsou často naštváni a mateni. I proto řada Pro změní toto smýšlení, což znamená, že telefony minimálně v rámci této řady nepoběží již pod taktovkou Qualcommu.

Co je přesně součástí plánu, zjistíme až koncem měsíce. Avšak ve víru spekulací se hovoří o procesoru X20 MT6797 od MediaTeku nebo Exynosu 7420 od Samsungu. Dále obě varianty má odlišovat velikost paměti RAM – 3 a 4 GB. Mezi zbývajícími specifikacemi lze očekávat 5,5palcový Full HD displej, 32GB úložiště, 21MPx fotoaparát či 3000mAh baterii. U designového zpracovaní budou převažovat kovové prvky.

Meizu Pro S (3) Meizu Pro S (2)

Zdroj: phonearena.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá přes dlouhých 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Miroslav Maršál

13. 9. 2015, 10:41
Android aplikace

Ne snad, že by mne nějak zvlášť brala zařízení od Meizu, ale to vyjádření k SD 810 mne zaujalo.
Nedávno, během těch pařáků, kdy ve stínu bylo 35°C, jsem si vzal na otestování Xperii Z3+.
Testování však skončilo velmi rychle, protože po příjezdu domů jsem jako první začal testovat focení a natáčení, kterýmžto vlastnostem u mobilu přikládám velkou váhu a chtěl jsem to porovnat s mým aktuálním Note 4.
Sony (osazeno SD 810) však ihned po zapnutí fotoaplikace hlásalo varování, že v případě přehřátí se aplikace vypne, ale že není třeba se bát, že aktuálně pořizovaná fotografie či video budou bezpečně uloženy. Opravdu skvělý začátek, to člověku moc pocitu sucha a bezpečí, natožpak pak důvěry nepřidá.
No a samozřejmě – stačilo se snažit udělat pár fotek děcek u bazénu (určitě méně, než deset během cca 10 vteřin) a telefon aplikaci shodil. Po chvíli nastala stejná situace při pokusu o videozáznam, ale to už jsem očekával. Opět záznam něco málo přes pět vteřin a konec.
Note 4, se kterým jsem také zároveň zaznamenával, nezaváhal a jel jako z praku, vedro nevedro…
Sony jelo z domu jako namydlený blesk.
Teď je otázka, jestli to byla chyba konkrétního kusu, nebo je to chyba procesoru SD řady 810. Osobně se přikláním k procesoru a osmsetdesítce se už obloukem vyhýbám, ale když jsem se o tom zmínil někde na fóru, měl jsem pocit, že jsem výjimka a ostatním jedou Z3+ v pohodě. Tak nevím…

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim