reklama

Kmashi externí baterie v extrémní slevě sponzorovaný článek

Kmashi externí baterie v extrémní slevě [sponzorovaný článek]
2015-09-19T15:56:08+01:00
• 19. 9. 2015

Až do středy máte možnost nakoupit příslušenství značky KMASHI s exkluzivní slevou. KMASHI je značka specializující se na externí baterie a inteligentní technologie. Jejich produkty se mohou pochlubit kreativními návrhy, které optimalizují funkčnost a zároveň zvyšují výkon. Letos 16-23. září jsou produkty KMASHI nabízeny v Gearbest.com až se 70% slevou. První kupující budou mít navíc ještě zvýhodněnou cenu, takže neotálejte a pojďte se podívat na nabídku hned.

KMASHI

KMASHI Force K2 Car Jump Starter Mobile Power Bank

Prvním produktem je externí baterie, která dokáže také nastartovat vaše auto díky podpoře napětí 12 V. Dále tato power banka nabízí masivní kapacitu 8000 mAh a samozřejmě podporuje nabíjení mobilních zařízení a notebooků. Nakonec také obsahuje LED světlo s různými režimy a vysokou svítivostí.

a

Tato baterie se běžně prodává třeba u Amazonu za 79.29 dolarů. Od Gearbestu ji můžete mít díky této akci za 41,88 dolarů. A pokud si pospíšíte, můžete ji mít po zadání kuponu: KMASHI dokonce za 21,99 dolarů. Kupujte zde.

KMASHI Arma K1 3 in 1 Mobile Power Bank Bluetooth Speaker LED Flashlight

Další externí baterie je vhodná na cyklistiku pro připevnění na vaše kolo a kombinuje celkem tři věci. Za prvé je to externí baterie s kapacitou 4800 mAh, pak je to také Bluetooth reproduktor s technologií Bluetooth verze 4.0 a v neposlední řadě dokáže také svítit pomoc LED diod. To vše je pak zabaleno v unikátním Outdoor Hook designu. Toto zařízení je pak také částečně voděodolné s certifikací IP66.

b

Tato baterie se běžně prodává třeba u Amazonu za 36,99 dolarů. Od Gearbestu ji můžete mít díky této akci za 22,33 dolarů.  A pokud si pospíšíte, můžete ji mít po zadání kuponu: KMASHI dokonce za 18,99 dolarů. Kupujte zde.

KMASHI Arma K2 2 in 1 Bluetooth Speaker Power Bank Charger

Tento reproduktor pak kombinuje celkem tři věci – externí nabíječku, stojánek na telefon a bluetooth reproduktor. Pro ideální poslech hudby disponuje technologií Bluetooth 4.0. Dále má pak vestavěnou baterii o kapacitě 2600 mAh a díky výstupu USB tak můžete nabíjet libovolný telefon. Reproduktor má také integrovaný mikrofon pro snadné telefonování, a pak také 3,5mm jack a microUSB. Přehrávat hudbu dokáže reproduktor až 6 hodin.

c

Tato baterie se běžně prodává třeba u Amazonu za 39,99 dolarů. Od Gearbestu ji můžete mít díky této akci za 21,71 dolarů. A pokud si pospíšíte, můžete ji mít po zadání kuponu: KMASHI dokonce za 20,99 dolarů. Kupujte zde.

Další produkty této značky ve slevě hledejte zde na stránkách GearBest.

reklama
reklama

Obchodní sdělení za jehož obsah odpovídá objednavatel.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim