reklama

BatteryFull + (Alarm) – Oznámení o plném dobití zařízení s iOS

BatteryFull + (Alarm) – Oznámení o plném dobití zařízení s iOS
2015-09-21T10:50:18+01:00
• 21. 9. 2015

Chytrá zařízení musíme neustále nabíjet, kvůli jejich špatné výdrži. Až se s výdrží baterie dostaneme na týden, budeme moci říci, že je dobrá. Pokud vás nebaví hlídat, zdali je již váš iPhone nabit na 100 %, pak musíte vyzkoušet tuto aplikaci.

screen322x572 (1)

Aplikace BatteryFull přináší každému majiteli s operačním systémem iOS komfort v podobě toho, že již nebudete muset kontrolovat stav procent při nabíjení. Aplikace funguje velmi jednoduše, a to tak, že ve chvíli, kdy dojde k plnému nabití, vaše zařízení jednoduše zazvoní. Další věcí, kterou vám BatteryFull nabídne, je přehled o funkcích, které váš telefon vybíjely nejvíce. Nic dalšího vám od aplikace neočekávejte.

screen322x572 screen322x572 (2)

BatteryFull je dostupná pro operační systém iOS a je kompatibilní i s nejnovějšími hodinkami Apple Watch. Vše je zcela zdarma.

logo-app BatteryFull + (Alarm) Developer Zdarma iOS

Zdroj: letemsvetemapplem.eu

reklama
reklama

Lukáš Guhl

Student Vysoké školy IT. Fanoušek operačních systémů Android, iOS a všech mobilních zařízení celkově. Testuje pro čtenáře desítky aplikací týdně, které doporučuje ve svém seriálu Dotekománie doporučuje. Často lidem zdarma opravuje telefony a rád šíří informace o skvělých fintách pro Android. Na svém G+ profilu často zvěřejňuje tipy a vychytávky včetně slevových kódů a slev obchodů.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim