Aktualizace Swarmu vrací body za check-iny v nové podobě

Aktualizace Swarmu vrací body za check-iny v nové podobě
2015-08-21T12:59:45+02:00
• 21. 8. 2015
1

Zhruba před rokem přišla velká změna ve službě Foursquare, kdy se původní dávání check-inů přesunulo do nové aplikace s názvem Swarm. Ta byla ale zpočátku velmi jednoduchá a naprosto zničila herní koncept celé služby. Postupem času ale vývojáři do aplikace vrátili majorství a nyní se dokonce vrací i původní získávání bodů za check-in.

screen322x572 screen322x572 (1) screen322x572 (2)

Stalo se tomu tak v nové verzi 3.0, která právě vyšla na Android a iOS. Ta přináší trochu pozměněné rozhraní. Funkce zasílání zpráv a přátelé poblíž se dostaly do pozadí. Pravděpodobně je totiž moc lidí nepoužívalo, sám jsem neposlal přes Swarm ani jednu zprávu a to aplikaci používám od začátku.

Největší novinkou jsou však „body“ za check-iny. Nově to už nejsou body ale mince. Získáváte pak úplně stejný počet, jako tomu bylo dříve u Foursquare, bodování se tedy nezměnilo. Za tyto mince zatím není možné nic koupit. V novém žebříčku tak opět soutěžíte s přáteli, kdo jich bude mít nejvíce. Oproti původnímu Foursquare se ale žebříček obnovuje každý týden. Mince pak získáváte i třeba za majorství.

Je zajímavé, že nakonec se prakticky všechny funkce, které byly ořezány, vrátily v nové podobě. Jen jestli už není moc pozdě, většina uživatelů totiž již na tuto službu zanevřela a je otázka, zda se díky tomuto vrátí.

logo-app Foursquare Swarm: Check-in App Developer Zdarma iOS logo-app Swarm by Foursquare Foursquare zdarma ANDROID

Zdroj: blog.foursquare.com

Stiknutím klávesy J se přesunete na starší článek, klávesa K vás přesune na novější.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Miroslav Růžička

Senior Editor zaměřující se primárně na recenze, tvorbu obsahu na sociální sítě a náš podcast PZL. Nadšenec do moderních technologií, který na našem webu působí již od roku 2013. Mobilní telefony ho ale zajímají již od dětství.

Komentáře

Tomáš Valigura

21. 8. 2015, 20:51

Myslím, že pozdě je. Dříve mě to bavilo, ale službu nám ořezali a hraní zničili. Teď po té době už se k tomu vracet nebudu. Škoda.

Reklama

PanzerGlass S24 MP Mraz 1
PanzerGlass S24 MP Mraz 2

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat