reklama

Huawei CRR-UL00 (Mate 7S) prošel TENAA

Huawei CRR-UL00 (Mate 7S) prošel TENAA
2015-08-15T13:45:51+00:00
• 15. 8. 2015
Thumbnail

Na každoroční veletrh IFA v Berlíně letos společnost Huawei s největší pravděpodobností přiveze ukázat připravovaný model Mate 7S, který právě dnes dostal zelenou u čínského regulačního úřadu. Databáze TENAA jej samozřejmě odhalila v celé kráse, ale bohužel jsme byli prozatím ochuzení o seznam hlavních specifikací. Oproti jeho předchůdci můžete zpozorovat několik drobných změn. Nicméně původní Mate 7 bude po designové stránce stále patřit mezi elitu.

Mate 7 a 7S

Při srovnání si všimnete nového seskládání prvků umístěných v horní a spodní části předního panelu. Například kamerka zamířila z pravé strany na levou. Logo výrobce bylo přesunuto ze spodní brady přímo pod displej, kde nad ním už budou jen softwarová tlačítka. Dále bychom se po obou stranách mohli dočkat velmi tenkých rámečků. Hrany jsou opatřeny kolébkou hlasitosti, uzamykacím tlačítkem nebo přihrádkou pro SIM kartu.

Ačkoliv neznáme žádné bližší specifikace, tak z dřívějších dob stojí za připomenutí celokovová konstrukce, neupřesněný procesor Kirin z vlastní dílny, operační paměť RAM o velikosti 3 GB, 13megapixelový fotoaparát nebo systém Android v předinstalované verzi Lollipop běžící pod známou nadstavbou Emotion UI. Z barevných variant je připravena černá a zlatá. Nakonec vše podstatné zjistíme až za necelé 3 týdny, kdy startuje nový ročník veletrhu IFA.

Mate 7S

Zdroj: gsmdome.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Od zrodu Dotekománie je stálým přispěvatelem. Tato věrná podpora trvá téměř 6 let a vzniklo přes 2 500 článků v různé podobě. Oblíbeným výrobcem je Apple a hned v závěsu Blackberry s Nokií. Nyní spokojeně užívá šťavnatý iPhone X s jablečnou příchutí.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit