reklama

Fallout Shelter vychází pro Android

Fallout Shelter vychází pro Android
2015-08-13T18:20:45+02:00
• 13. 8. 2015

Vydání dalšího plnohodnotného dílu z univerza Fallout bude velká událost, nicméně pro zkrácení čekání si Bethesda pro hráče připravila budovatelskou hru Fallout Shelter. Ta byla již nějakou dobu uvolněná pro majitele systému iOS a pro zařízení s Androidem je k dispozici od dnešního dne. Pro hráče Falloutu to bude zpestření a pro nováčky možná trochu zmatení. Hra se odehrává v post apokalyptickém světě v době, kdy svět zdecimovala třetí světová – jaderná válka a jediným útočištěm jsou podzemní kryty, zvané Vaulty.

Principem hry jsou RPG prvky budování a vylepšování tohoto bunkru, přičemž musíte těžit suroviny nebo se starat o zdejší obyvatele. Můžete také prozkoumat oblast Wasteland a najít tak případné předměty jako brnění, zbraně nebo zátky, které lze utrácet. I když jde o F2P hru, tak v tomto titulu je systém použitý v rozumné míře a nikterak ve hraní opravdu neomezuje. Vše je zabaleno do pěkného grafického kabátku mixující 2D a 3D grafiku.

logo-app Fallout Shelter Bethesda Softworks LLC Zdarma ANDROID logo-app Fallout Shelter Developer Zdarma iOS

reklama
reklama

Lukáš Vaculík

Zajímá se o dopad technologií na společnost. Zabývá se především smartphony, tablety, počítači. Kromě toho jezdí ve volném čase na kole, občas hraje hry, fotí a píše články. Pracuje jako technický inženýr pro finskou IT společnost.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim