reklama

Asus Z00TDA – osmijádrový ZenFone v TENAA

Asus Z00TDA – osmijádrový ZenFone v TENAA
2015-08-26T13:15:48+02:00
• 26. 8. 2015

Modelová řada ZenFone bude v následujících týdnech rozšířena novým telefonem s označením Z00TDA, který u telekomunikačního regulátora v Číně získal potřebnou certifikaci. Ta je ve většině případů udělována těsně před zahájením prodeje. Čínská společnost se pravděpodobně chystá vydat na berlínský veletrh IFA, kde právě můžeme očekávat nejen jeho oficiální představení. Podle prvních specifikací by mělo jít o zařízení ze střední třídy.

Asus Z00TDA

Vpředu lze počítat s 5,5palcovým Full HD IPS displejem. Pod ním se ukrývá osmijádrový procesor taktovaný na frekvenci 1,5 GHz od neznámého dodavatele. Nicméně prostor nejspíš dostane nějaký čipset od MediaTeku. Dále seznam specifikací zahrnuje 2GB operační paměť RAM nebo 16GB úložiště podporující paměťové microSD karty. Celá konstrukce telefonu měří 152,5 x 77,2 x 10,8 mm a kolonka hmotnosti udává 170 gramů.

Zatímco přední panel doplní 5megapixelová kamerka, tak zadní část ponese 13megapixelový fotoaparát s duální přisvětlovací LED diodou. Po prvním spuštění má nabíhat systém Android ve verzi 5.0.2 Lollipop. Mezi ostatní specifikace patří podpora sítí čtvrté generace, funkce Bluetooth, Wi-Fi, GPS. Poslední známou informací jsou barevná provedení, která zastoupí stříbrná a zlatá. Prodejní cena by nemusela překračovat hranici 10 tisíc korun.

Zdroj: mobipicker.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného zrodu a tato věrná podpora trvá přes dlouhých 7 let. Oblíbeným výrobcem je Apple, ale moc nezapomíná ani na Android nebo BlackBerry OS.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim