reklama

Android 6.0 Marshmallow Developer Preview 3 ke stažení

Android 6.0 Marshmallow Developer Preview 3 ke stažení
2015-08-17T21:16:42+01:00
• 17. 8. 2015
2

Google odhalil konečný název svého systému – Android 6.0 Marshmallow. Zároveň došlo k vydání Android 6.0 Marshmallow Developer Preview 3 pro vývojáře a „testery“.

Vývojáři taktéž mohou stahovat Android 6.0 SDK (API 23), aby mohli své aplikace přizpůsobit novému systému. Ačkoliv skrytá animace (easter egg) za verzí systému stále obsahuje původní obrázek M, tak Android 6.0 se dočkal nové startovací animace.

V první řadě je nutné podotknout, že Developer Preview ještě není zcela finální verze. Již nyní Google ví o některých problémech, které jsou v tomto vydání. Konkrétně Nexusy s LTE konektivitou, včetně Nexusu 9 WiFi, mohou mít problémy s GPS.

Další problém se týká Hangouts, kde může docházet ke zkreslení zvuku, případně může být zvuk na menší hlasitosti. Poslední známý problém, který uvádí Google, je spojen s aplikací Google Apps Device Policy. S ní nelze vytvářet nový pracovní profil.

Co se týče novinek, tak oficiálně jsou uváděny jen dvě. První se týká uživatelského prostředí pro ovládání povolení pro aplikace – má se jednat již o finální podobu. Druhá novinka se týká Fingerprint API (čtečky otisků prstů), kde se zapracovalo na hlášení chyb a rozšíření funkčnosti.

Stále nevíme, na kdy je stanoveno oficiální datum uvolnění. Možná se tak stane společně s představením Nexusů.

Zdroje: android-developers.blogspot.cz, droid-life.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Mohu se zeptat zda by šla nainstalovat na jiný telefon jako je Alcatel pop c5

Lukáš

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim