5 aplikací ze storu – živé tapety a témata pro Android

5 aplikací ze storu – živé tapety a témata pro Android 2015-8-26

Vítejte u dalšího dílu 5 aplikací ze storu, dnes se podíváme na pár novinek v podobě témat a živých tapet.

 

První aplikací je živá tapeta. Tato živá tapeta vám na obrazovku přinese malé puntíky, které mají oči a představují v podstatě lidský obličej. Při ovládání displeje se tváře pohybují zlehka a navozují příjemný pocit při používání.  Jedná se o velmi vydařenou uklidňující tapetu, kterou lze doporučit všem.

unnamed (1)_result unnamed_result

Scared Creature Live Wallpaper (Android)
logo-app qrcode-app
Autor: fluer-apps.com Cena: ZDARMA

Dalším vydařenou živou tapetou je populární akvárium. Tapeta vám do zařízení přinese pocit, jako byste měli ve svém telefonu nebo tabletu akvárium. V aplikaci My 3D Fish II si můžete nastavit z mnoha ryb, které chcete nechat plavat na své obrazovce. Všechny ryby reagují na každý dotyk, který na obrazovce provedete. V těchto případech od místa doteku uplavou, v případě, kdy se nedotknete, ryby si plavou volně a v klidu.

 unnamed (1)_result unnamed_result

My 3D Fish II (Android)
logo-app qrcode-app
Autor: maxelus.net Cena: 24 Kč

Tapeta se zářícími částicemi dokáže z vaší obrazovky udělat velmi líbivou část. Tapeta patří k těm nejhezčím, a to díky tomu, že si můžete u částic nastavit mnoho věcí. Zvolit si lze barvu částic, jak rychle se budou pohybovat, různé animace atd. Při doteku částice také reagují a dochází k jejich zrychlení či posunutí na jinou stranu.

unnamed (1)_result unnamed_result

Radiant Particles (Android)
logo-app qrcode-app
Autor: Opotech Cena: 32,19 Kč

Pokud máte na svém zařízení nainstalován Cyanogen Mod, pak si můžete užívat možnosti změnit téma celého zařízení. Těchto témat je v obchodě Play velmi mnoho. Roam patří k těm povedeným a změní vaše zařízení do barev Material designu. Při nastavení tématu dojde i ke změně vaší tapety, přičemž se promění i barvy v notifikační liště atd.

unnamed (1)_result unnamed_result

Roam (CM12 Theme) (Android)
logo-app qrcode-app
Autor: Thoughtlesskyle Cena: ZDARMA

Poslední tématem pro ROM systému Cyanogen Mod je Uranium. S tímto tématem se ve vašem zařízení promění barvy každé obrazovky. Notifikační panel dostane sytě modrou barvu a v číselníku se zase dočkáte barvy sytě zelené. Změní se i softwarová tlačítka, která budou nazelenalá.

unnamed_result unnamed (1)_result

Uranium UI CM12 Theme (Android)
logo-app qrcode-app
Autor: CyTech Cena: ZDARMA

Lukáš Guhl

Student Vysoké školy IT. Fanoušek operačních systémů Android, iOS a všech mobilních zařízení celkově. Testuje pro čtenáře desítky aplikací týdně, které doporučuje ve svém seriálu Dotekománie doporučuje. Často lidem zdarma opravuje telefony a rád šíří informace o skvělých fintách pro Android. Na svém G+ profilu často zvěřejňuje tipy a vychytávky včetně slevových kódů a slev obchodů.