Nový tablet Dell Latitude 12 Rugged

Nový tablet Dell Latitude 12 Rugged
2015-07-28T12:55:07+02:00
• 28. 7. 2015

Potřebujete ke své práci tablet, ale nemůžete sehnat odolný s dobrou výdrží a dalšími nutnými komponenty? Možná pro vás je určen nový tablet od společnosti Dell, jenž nese název Latitude 12 Rugged. Mezi jeho přednosti může patřit 8 GB operační paměti, až 512 GB interní SSD nebo dvojí vyměnitelné baterie.

youtu.be-J8Koj_xvdRA

Jak si můžete všimnout na snímku z oficiálního videa, tablet není nejmenší, čemuž odpovídají rozměry 312 x 203 x 24 mm a váha 1,62 kg. Na přední straně dominuje velký 11,6palcový HD (1366 x 768 px) Direct-View dotykový displej snímající několik prstů najednou i v rukavicích. Jako systém může být použit – Windows 8.1 Pro (64bit), Windows 8.1 (64bit), Genuine Windows 7 Professional (64/32bit),Windows 10 (64bit) nebo Windows 10 Pro (64bit).

Procesor je použit  Intel Core M dual-core páté generace. Operační paměť dosahuje až na 8 GB a u interního úložiště máte na výběr mezi 128, 256 nebo 512 GB SSD. Díky dvojici rychle vyměnitelných baterií, může mít tablet výdrž až 12 hodin. Tablet podporuje například Wi-Fi 802.11ac a má certifikaci IP 65. Kompletní specifikace můžete nalézt níže.

„Zařízení z řady Rugged jsou pro armády, záchranáře, vědce nebo dobrodruhy nepostradatelné. Kromě špičkové odolnosti jim však tablet či notebook musí přinést i maximální mobilitu a výpočetní výkon,“ říká Drew Moore, výkonný ředitel a generální ředitel divize Rugged Mobility Products Dellu. „Dell Latitude 12 Rugged Tablet uživateli nabídne všechny potřebné funkce a výkon, které potřebuje ke splnění svého úkolu, a to i za extrémních podmínek.“

Kompletní specifikace:

dl12rug

Odolný Dell Latitude 12 Rugged Tablet bude v České republice k dostání od 31. července. Jak tablet funguje v praxi, můžete zhlédnout na videu níže.

Zdroj: Tisková zpráva

Stiknutím klávesy J se přesunete na starší článek, klávesa K vás přesune na novější.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Student zabývající se tvorbou grafiky, a to jak webových stránek, webových či mobilních aplikací, tak i marketingových produktů. Ve volném čase píše články, testuje nebo recenzuje různá zařízení, která se mu připletou pod ruku. Kontaktní email - pavel.mares@dotekomanie.cz.

Komentáře

Reklama

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat