reklama

Honor Band Zero – kulatĂ˝ a minimalistickĂ˝ design

Honor Band Zero – kulatĂ˝ a minimalistickĂ˝ design
2015-07-02T08:54:01+02:00
• 2. 7. 2015

SpoleÄŤnost Huawei se pochlubila svĂ˝mi plány do budoucna. PĹ™ed ÄŤasem nám byly pĹ™edstaveny Huawei Watch – chytrĂ© hodinky, kterĂ© majĂ­ roznĂ©st konkurenci na kopytech. BohuĹľel se uĹľ o nich delší dobu nemluvĂ­. NynĂ­ se objevil snĂ­mek Honor Band Zero, jenĹľ mĹŻĹľete vidÄ›t nĂ­Ĺľe.

CIwUv3hXAAA4qfV

Jsou kulaté, stejně jako například Moto 360, ale hlavně mají minimalistický design a žádná, na první pohled viditelná, vyčnívající tlačítka. Naneštěstí nebyly poskytnuty žádné informace navíc, tudíž je stále záhadou, zda nejsou rámečky ještě tlustší, jak se budou hodinky nabíjet nebo zda bude použit Android Wear.

Je velmi zajímavé pozorovat, jak společnost potichu a přitom celkem zdatně proplouvá mezi ostatními a tvoří či ukazuje svoje vlastní zařízení bez většího povyku. Nezbývá nic jiného než doufat, že se dozvíme v následujících dnech/týdnech další informace, jež by nás mohly potěšit.

Zdroj: androidcentral.com

reklama
reklama

Student zabývající se tvorbou grafiky, a to jak webových stránek, webových či mobilních aplikací, tak i marketingových produktů. Ve volném čase píše články, testuje nebo recenzuje různá zařízení, která se mu připletou pod ruku. Kontaktní email - pavel.mares@dotekomanie.cz.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

TmavĂ˝ reĹľim