reklama

GUG.cz zve na technologicky zaměřené akce červenec

GUG.cz zve na technologicky zaměřené akce [červenec]
2015-07-02T09:20:35+02:00
• 2. 7. 2015

Chcete se dozvědět něco nového? Rádi si pokecáte s lidmi, kteří sdílejí vaše nadšení pro technologie? Pak by vám neměly uniknout akce v rámci GUG.cz a přidružených skupin. Vybrali jsme pro vás několik akcí se zaměřením na technologie, zejména ty mobilní.

42ed871f-f695-4883-afae-a6e3c8e9be12

GXGrill – Grilovačka v geeky stylu

Kdo by si nepochutnal na grilované krkovičce? K tomu trocha zeleniny, chleba, dobré hudby a spousta geek témat. Tohle bude trochu jiná sešlost. Neformální, uvolněná a zábavná. Registruj se, dokud je místo! Jsme limitování počtem účastníků. – Registrace

ku-xlarge

Ilustrativní obrázek

GDGrill 2.0 – Letní grilování s jihlavskými vývojáři

Letní grilování s jihlavskými vývojáři. Přijďte si popovídat o technologiích a zakousnout k tomu něco grilovaných pochoutek. Grilovačka začne ve středu 29.7.2015 v 17:00 na zahradě na adrese Helenínská 50, Jihlava. V případě nepříznivého počasí místo operativně změníme a registrované účastníky budeme informovat emailem. Jako obvykle je nutná registrace.

grill

Grilujeme e-mail

E-mail kdysi býval žhavou novinkou i pomocníkem. Dnes nás ničí a otravuje klid naší mysli a spánku. To není problém emailu, ale toho, jak s ním pracujeme, protože nástroj je tak dokonalý, jak dobře jej ovládá ten, kdo jej drží. Ukážeme si pár jediiských triků a technik na ovládnutí emailu a kontrolu mysli. Z Prahy za námi přijede konzultant Honza Slavík s tipy a triky, jak vyzrát na e-mailovou schránku a získat volný čas.

Formát je prázdninový. Po přednášce se přesuneme dolů na zahradu/do altánu něco dobrého ugrilovat, užít si krásného počasí a letní pohody. Vzhledem k menším prostorám je kapacita omezena na 10 osob. – Registrace.

Další akce v rámci GUG.cz

reklama
reklama

Redakce

Dotekománie vás provede světem mobilních zařízení a technologií. Čtěte, ptejte se, komentujte.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim