reklama

Dotekománie doporučuje #97 – zábavný selfie budík

Dotekománie doporučuje #97 – zábavný selfie budík
2015-07-04T11:15:36+02:00
• 4. 7. 2015

V obchodě s aplikacemi nalezneme nespočet budíků, které vás budí různými způsoby, osobně jsem si myslel, že více už vývojáři nevymyslí, avšak mýlil jsem se. Chytré budíky vypnete jedině tak, že se např. musíte zvednout z postele udělat otočku kolem své osy apod. Budík Snap Me Up přichází s další možností vypínání.

 unnamed_result unnamed (1)_result

Snap Me Up je velice originální budík, jehož zvonění vypnete tak, že se musíte vyfotit přední kamerou na vašem telefonu. Myslíte si, že když se vám nebude chtít vstát, tak aplikaci obelstíte fotkou stropu apod.? Na to zapomeňte, aplikace pozná, zdali je na fotce vaše hlava nebo něco jiného.

 unnamed (2)_result unnamed (3)_result unnamed (4)_result

Aplikace má velice vydařené uživatelské rozhraní v hezkých barvách. Vývojáři se drželi nastoleného trendu Material designu a v aplikaci nalezneme většinu prvků jako je například boční vysouvací panel a kulaté tlačítko k vytvoření nového času buzení. Aplikace je velmi propracovaná a umožňuje vám prohlížet i již dříve pořízené fotky. Výjimkou není ani možnost nastavit si automatické buzení na určité dny a hodinu. Samozřejmostí je i možnost volby vlastního vyzváněcího tónu.

unnamed (7)_result unnamed (6)_result unnamed (5)_result

Pokud vás bude budík štvát a fotit se nechcete, pak máte možnost nastavení, že budík vypnete ručně tlačítkem, jako je tomu u standardních buzení. Vámi nastavené automatické budíky v týdnu budete mít hezky seřazeny v seznamu, kde je možné je jednotlivě aktivovat a deaktivovat. V případě, že se vstáváním máte na první pokus problém, dá se nastavit i tzv. šlofík, kdy si můžete ještě pár minut spát.

Snap Me Up je ke stažení zdarma pro operační systém Android.

logo-app Snap Me Up Dehun Zdarma ANDROID

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Lukáš Guhl

Student Vysoké školy IT. Fanoušek operačních systémů Android, iOS a všech mobilních zařízení celkově. Testuje pro čtenáře desítky aplikací týdně, které doporučuje ve svém seriálu Dotekománie doporučuje. Často lidem zdarma opravuje telefony a rád šíří informace o skvělých fintách pro Android. Na svém G+ profilu často zvěřejňuje tipy a vychytávky včetně slevových kódů a slev obchodů.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat