reklama

5 aplikací ze storu – zábava zdarma na iOS

5 aplikací ze storu – zábava zdarma na iOS
2015-07-16T07:45:48+00:00
• 16. 7. 2015
Thumbnail

The Voice

Naším dnešním prvním tipem je takové karaoke na váš telefon. The Voice obsahuje mnoho známých skladeb, které můžete následně zpívat. Vaše zpívání se nahrává a můžete přitom nahrávat i obraz z přední kamerky. To lze pak sdílet. Za zpívání získáváte body, za než si poté kupujete nové písničky. Povedená hra, která rozhodně zabaví. Doporučuji hrát se sluchátky.

IMG_9791 IMG_9790

logo-app The Voice: Sing and Connect Developer Zdarma iOS

Captain Rocket

Druhá zábavná hra trochu může připomínat slavný Flappy Bird svým principem. Cílem je dostat se s postavičkou co nejdále, přičemž musíte skákat po střelách. Ovládání je jednoduché, pohybujete se jen doprava či doleva. Captain rocket dobře zabaví třeba při čekání na autobus. V základu je zdarma, za malý obnos však můžete odstranit reklamy.

IMG_9786 IMG_9789

logo-app Captain Rocket Developer Zdarma iOS

Brain dots

Brain dots se zaměří na vaše logické myšlení. Vaším úkolem je dostat dvě kuličky k sobě. Toho dosáhnete kreslením různých tvarů, které podléhají gravitaci. K dispozici je více než 300 úrovní. Kreslit můžete 25 různými druhy tužek. Potěší fakt, že i tato hra je zdarma.

IMG_9781 IMG_9782

logo-app Brain Dots - Draw and solve! Brain Training Game Developer Zdarma iOS

Capitals

Capitals je hra pro více lidí, a tak můžete hrát třeba se svými přáteli z Facebooku nebo Game Center. Princip hry je jednoduchý – z písmen tvoříte slova. Vytvořené slovo pak zbarví písmenka na vaši barvu. Cíl hry je zabrat co největší území a dostat se k soupeřovi – k jeho hradu. Pro někoho může být mínus, že je celá aplikace jen v angličtině. Opět i tato hra je bezplatná.

IMG_9783 IMG_9785

logo-app Capitals - Multiplayer Word Battle Developer Zdarma iOS

Star Walk 2

Na závěr jsem si nechal velmi krásnou aplikaci. Ta totiž opravdu povedeně zobrazí nebe nad vámi se všemi souhvězdími. Grafické provedení je vskutku bravurní. Star Walk 2 samozřejmě také využívá váš kompas a gyroskop, a tak při namíření na nebe vidíte přesně, jaké souhvězdí kde je.

IMG_9795 IMG_9796

logo-app Star Walk 2 - Night Sky Map Developer Zdarma iOS
reklama
reklama

Miroslav Růžička

Redaktor a moderátor na našem YouTube kanálu a nadšenec do moderních technologií, který na našem webu působí již od roku 2013. Mobilní telefony ho ale zajímají již od dětství.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit