reklama

Samsung SM-G9198 může být Galaxy S6 mini

Samsung SM-G9198 může být Galaxy S6 mini
2015-06-04T12:35:50+01:00
• 4. 6. 2015

Benchmarková databáze GFX odkrývá nové zařízení od společnosti Samsung, které nevyužívá procesor z vlastní řady Exynos, ale mezi dodavateli padla volba na Qualcomm. V souvislosti s ním začínají prosakovat spekulace přisuzující uniklé specifikace právě zmenšené variantě hlavního modelu pro letošní rok. Připravovaný telefon s označením SM-G9198 pohání totožný procesor jako nový model LG G4 z jihokorejské dílny.

Samsung Galaxy S6

Údajný Galaxy S6 mini by mohl tedy nabídnout 4,6palcový displej s HD rozlišením poháněný šestijádrovým procesorem Snapdragon 808 o taktovací frekvenci 1,8 GHz, grafickým čipem Adreno 418 a 2GB operační pamětí RAM. Vnitřní úložiště pojme 16 GB dat, přičemž informace zatím nepotvrzují přítomnost slotu pro paměťová média. Co se týče záznamových senzorů, zadní část zabere 16megapixelový fotoaparát.

Vpředu najdete 5megapixelovou kamerku na oblíbené selfie snímky. Softwarovou základu má tvořit systém Android v předinstalované verzi 5.1.1 Lollipop běžící pod známou nadstavbou TouchWiz. Prvotní zprávy hrají hodně do karet vznikajícím fámám okolo menší Galaxy S6. Nicméně více ukážou až následující týdny, kdy lze počítat s dalšími úniky. Jako první v úvahu připadají certifikační databáze – americká FCC nebo čínská TENAA.

Galaxy S6 mini

Zdroj: phonearena.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá více než 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim