reklama

5 aplikací ze storu – úpravy fotek, živý stream videa a hry iOS

5 aplikací ze storu – úpravy fotek, živý stream videa a hry [iOS]
2015-06-04T13:05:56+00:00
• 4. 6. 2015
Thumbnail

Enlight

Skvělý fotoeditor, který zaujme vcelku rozsáhlou možností editace. Kromě základní editace, jako je oříznutí, disponuje celou řadou efektů. Ty lze potom aplikovat třeba jen na část obrázku a pak různě kombinovat. Potěší také přítomnost dalších nástrojů na úpravu barev. Obrázek lze také různě deformovat či na něj můžete přidat text. Aplikace Enlight se nyní nachází v obchodě AppStore za cenu 5,99 eur, byla však již i levnější.

screen322x572 screen322x572 (1)

logo-app Enlight Developer Zdarma iOS

Pixelmator

Další aplikace, která umí téměř to samé, co ta předchozí. Pixelmator však přichází z Mac OSX a údajně umí to samé, co právě je v této počítačové verzi. Funkčnost je skutečně velká, zvládne otevřít třeba i soubory Photoshopu .PSD. Umí tak pracovat i s vrstvami. Za kvalitu se ale platí, a tak i zde zaplatíte 4,99 eur.

screen640x640 screen640x640 (1)

logo-app Pixelmator Developer Zdarma iOS

Periscope

Možná už jste o této nové sociální síti slyšeli, možná ne. Periscope pochází od tvůrců Twitteru a nabízí rychlé a jednoduché vysílání živých přenosů přes telefon primárně zase do telefonů. Živý přenos lze posléze po skončení přenosu přehrávat i později. Jinak využívá samozřejmě váš účet na Twitteru.

screen322x572 (2) screen322x572 (3)

logo-app Periscope Live Video Streaming Developer Zdarma iOS

ff

Nakonec v dnešním výběru máme dvě hry. První z nich se jmenuje ff a její princip je velmi jednoduchý. Vaším úkolem je totiž vždy trefit tečku na otáčející se čáru. Postupem času máte teček více a obtížnost hry stoupá. ff je taková typická hra, která zabaví třeba při čekání na autobus. K dispozici je zdarma, avšak obsahuje reklamy. Ty lze za menší příspěvek odstranit.

screen322x572 screen322x572 (1)

logo-app ff Developer Zdarma iOS

Driver Speedboat Paradise

Na závěr jedna náročnější hra, kterou se zabavíte na delší dobu, než s tou předchozí. Hra sice využívá značku série Driver, s ní ale má pramálo společného. Jedná se zde totiž o závody lodí. K dispozici je několik typů závodů až po drag. Samotné lodě lze postupně vylepšovat a přizpůsobovat. Grafická stránka vypadá velmi pěkně a není moc co vytknout. V základu je nový Driver zdarma, obsahuje ale mnoho in-app nákupů.

screen520x924 screen520x924 (1)

 

reklama
reklama

Miroslav Růžička

Redaktor a moderátor na našem YouTube kanálu a nadšenec do moderních technologií, který na našem webu působí již od roku 2013. Mobilní telefony ho ale zajímají již od dětství.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit