reklama

Samsung Galaxy Core Prime Value Edition – delší už to nebude?

Samsung Galaxy Core Prime Value Edition – delší už to nebude?
2015-06-19T09:15:13+01:00
• 19. 6. 2015
1

Loňský model Galaxy Core Prime oživí společnost Samsung v rámci Value edice, která po připojení k původnímu jménu bude tvořit opět jeden z nejdelších obchodních názvů. Jihokorejský výrobce zařadí Galaxy Core Prime Value Edition do základní třídy, kde najde mnoho rovnocenných konkurentů od různých firem. Jak je dobrým zvykem, tak kamenem úrazu může být prodejní cena, jejíž výši odhalí pravděpodobně až v polovině letních prázdnin.

Samsung Galaxy Grand Prime Value Edition (1) Samsung Galaxy Grand Prime Value Edition (2)

Avizována vylepšení bych bral s trochu větší rezervou, protože telefon okupují stále hodně podprůměrné prvky. Seznam specifikací není odhalen do detailů, nicméně lze vpředu očekávat 4,5palcový displej a 2megapixelovou kamerku. Hardwarovou stránku zaštítí čtyřjádrový procesor od neznámého dodavatele s taktovací frekvencí 1,2 GHz a interní úložiště v základu dosahující na kapacitu 8 GB.

Zadní část ponese 5megapixelový senzor fotoaparátu a přisvětlovací LED diodu. Mezi zbývající výbavou by neměla chybět podpora sítí 4. generace. Softwarovou výbavu dostane nejspíš na starost systém Android v přeinstalované verzi 5.1 Lollipop. Oficiální prodej začne někdy v druhé polovině příštího měsíce. Prvním trhem se podle posledních úniků zřejmě stane ten v Nizozemí. Samotná prodejní cena nemá výrazně převyšovat svého předchůdce (cca 4 400 Kč).

Zdroj: sammobile.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá více než 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Ladislav Polický

19. 6. 2015, 11:44

Bude. Ještě přijde Lite verze.

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim