reklama

Již tuto sobotu se v Praze setká více než 400 nejlepších mobilních vývojářů

Již tuto sobotu se v Praze setká více než 400 nejlepších mobilních vývojářů
2015-06-24T12:43:02+02:00
• 24. 6. 2015

Praha, 24. 6. 2015 – Pátý ročník největší středoevropské konference pro mobilní vývojáře mDevCamp se letos zaměří na internet věcí, mobilní bezpečnost, vývojářské nástroje a mobilní UX. Více než 400 účastníků si vyzkouší i nejnovějších chytrá zařízení, roboty a interaktivní hry.

“Nejen učením je člověk živ, a tak jsme kromě přednášek nachystali i bohatý doprovodný program. Nadšenci do mobilních technologií si mohou vyzkoušet Android hodinky, Apple Watch nebo méně typická chytrá zařízení jako žárovky nebo prsten. Kromě toho si mohou sami otestovat i chytré roboty nebo drony,” popisuje za organizátory Michal Šrajer z Avastu a doplňuje: “Nějaký ten kousek hardwaru si může dokonce každý sám vyrobit v pájecím koutku.”

Jednodenní konference o vývoji mobilních aplikací mDevCamp je rok od roku mezi vývojáři populárnější. Velkým lákadlem letos budou přednášky zahraničních hostů. Přijede například autor knihy Smashing Android UI Juhani Lehtimaki nebo známý iOS vývojář Oliver Drobnik. Pozvání přijal i špičkový designér Jackie Tran, který je podepsán například pod aplikací Wood Camera. Mezi hosty bude i Mateusz Rackwitz z CocoaPods, tvůrců nástrojů pro správu iOS knihoven, které aktuálně hýbou iOS světem.

Neméně zajímaví budou ale také lokální hosté: bratři Šaršonovi z TappyTaps, Martin Krček z Madfinger Games, Jan Ilavský z Hyperbolic Magnetism nebo odborníci na bezpečnost Filip Chytrý a Ondřej David z Avastu. Celkem je na programu 25 technických přednášek, 7 workshopů nebo také blok inspirativních krátkých vystoupení. Celý program zakončí tradiční závěrečná afterparty.

“Kromě přednáškových místností budeme mít i workshopy, kde si přímo na svém počítači může každý vyzkoušet vývoj jednoduché hry pro Cardboard, přípravu aplikace pro Apple Watch nebo Android Wear,” dodává Michal Šrajer.

mDevCamp se uskuteční v sobotu 27. června 2015 v prostorách Vysoké školy ekonomické v Praze. Registrovat se stále ještě můžete na http://mdevcamp.cz/register/.

Pokud se na konferenci letos nedostanete, můžete sledovat aktuální dění na TwitteruGoogle+ nebo Facebooku, kde organizátoři budou zprostředkovávat to nejzajímavější, co se na mDevCampu 2015 odehraje. Zároveň se také můžete přihlásit k odběru newsletteru.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Redakce

Dotekománie vás provede světem mobilních zařízení a technologií. Čtěte, ptejte se, komentujte.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat