reklama

Imgur prošel výraznou aktualizací na verzi 2.0

Imgur prošel výraznou aktualizací na verzi 2.0
2015-06-08T09:45:55+01:00
• 8. 6. 2015

Imgur je populární úložiště obrázků na internetu, tato služba má i svou aplikaci, která v posledních dnech získala aktualizaci s výraznými změnami.

logo-1200-630

Aplikace Imgur byla zcela přepracována od začátku, což má za následek mnoho změn. Mezi nejvýraznější novinky patří nový vzhled, funkce komentářů pod fotkami včetně prvků komunity. Změnou prošla i možnost nahrávání vlastních obrázků do galerií, kde můžete okamžitě nahrát jakoukoliv vyfocenou fotku rovnou na Imgur.

nexus2cee_1 nexus2cee_2 nexus2cee_3 nexus2cee_4

Nahrávat obrázky můžete i ze své galerie, takže nemusíte mít obavu, že nebudete mít šanci obrázek nahrát později. Dále bylo v aplikaci opraveno několik chyb souvisejících se zaseknutím na nahrávací obrazovce apod. Novinkou je i možnost vyhledávání obrázků podle klíčových slov.

logo-app Imgur Imgur Zdarma ANDROID

Zdroj: androidpolice.com

reklama
reklama

Lukáš Guhl

Student Vysoké školy IT. Fanoušek operačních systémů Android, iOS a všech mobilních zařízení celkově. Testuje pro čtenáře desítky aplikací týdně, které doporučuje ve svém seriálu Dotekománie doporučuje. Často lidem zdarma opravuje telefony a rád šíří informace o skvělých fintách pro Android. Na svém G+ profilu často zvěřejňuje tipy a vychytávky včetně slevových kódů a slev obchodů.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim