reklama

Humble Mobile Bundle 13 – ušetřte za hry až 500 Kč aktualizováno

Humble Mobile Bundle 13 – ušetřte za hry až 500 Kč [aktualizováno]
2015-06-09T07:09:20+01:00
• 9. 6. 2015

Aktualizováno 9. 6.

Nejnovější balík Humble Mobile Bundle 13 se dočkal rozšíření o dva herní tituly – PUK a Jump’N’Shoot Attack. Pokud byste si koupili jednotlivé hry v Obchodě Play, utratíte celkově něco přes 600 Kč. Pokud si ale pořídíte tento balík, cena se může pohybovat kolem 79 Kč za všechny tituly.

 Odkaz na nabídku Humble Mobile undle 13.

Původní článek 6. 6.

Poměrně populární služba Humble Mobile Bundle, přichází s další nabídkou placených her za vaši cenu. Nabídka s číslem 13 s sebou přináší zajímavé herní pecky.

Výstřižek

V nabídce je prozatím celkem sedm her. Při platbě si můžete vybrat, kam vaše peníze pošlete, na výběr máte charitu nebo vývojáře. V základu získáte Timelines: Assault on America, The Ministry of Silly Walks a Hellraid: The Escape. Pokud zaplatíte více než je průměrná částka (cca 3,19 $), dostanete celkem čtyři hry, kterými budou:

  • Puzzle Retreat
  • Worms 3
  • Twisty Hollow

Za pár dní do balíčku přibudou další hry, proto nabídku sledujte a případně si hry pořiďte.

reklama
reklama

Lukáš Guhl

Student Vysoké školy IT. Fanoušek operačních systémů Android, iOS a všech mobilních zařízení celkově. Testuje pro čtenáře desítky aplikací týdně, které doporučuje ve svém seriálu Dotekománie doporučuje. Často lidem zdarma opravuje telefony a rád šíří informace o skvělých fintách pro Android. Na svém G+ profilu často zvěřejňuje tipy a vychytávky včetně slevových kódů a slev obchodů.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim