reklama

Hound – konkurence pro Siri, Google Now a Cortanu?

Hound – konkurence pro Siri, Google Now a Cortanu?
2015-06-03T21:27:02+01:00
• 3. 6. 2015
1

Společnost SoundHound je známá svou stejnojmennou aplikací, která slouží pro identifikování skladeb na základě krátkého poslechu. Nyní ale vstupuje na trh s novou aplikací, která se jmenuje Hound. Krátce by se dalo říci, že se jedná o dalšího hlasového asistenta pro vyhledávání informací.

Tudíž by Hound mohl konkurovat rivalům jako Cortana, Siri či Google Now. Zveřejněná ukázka schopností novinky je docela působívá, hlavně schopnost porozumět složitějším dotazům. Ačkoliv je demonstrována jen funkce pro vyhledávání dat, měli by se uživatelé dočkat i dalších možností, jak je prezentováno na ukázkovém videu níže.

Prozatím je Hound k dispozici jen v USA a je podporována pouze angličtina. Asi nemusíme očekávat, že by se brzy objevilo rozšíření do dalších zemí a tak podobně. Ani společnosti jako Google, Microsoft nebo Apple nepostupují mílovými kroky. Avšak je dobré vědět, že je zde další konkurent.

Zdroj: androidpolice.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Ahoj, hlasový asistent v mobilu je určitě skvělá věc, jen tento v článku (Hound) není úplně hlasový když musím pokaždé něco mačkat.Nejvíce mi vyhovuje ten co již je v Androidu od výroby.Stačí říct ,,OK Google´´ A už to poslouchá :-) Hodně mi při nastavení asistenta pomohlo toto:

https://youtu.be/ALSmFGt4NSY

Zvládá i české hlasové příkazy :-) A to mi vyhovuje :-)

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim