reklama

Google koupil startup Pulse.io

Google koupil startup Pulse.io
2015-06-03T07:55:11+02:00
• 3. 6. 2015

S každou novou verzí Androidu Google přidává nové funkce, ale zároveň se také zaměřuje na vylepšení stability a výkonu stávajících. Od dob první verze Google udělal obrovský skok kupředu, ovšem neusíná na vavřínech a hodlá celou platformu dále vyvíjet a optimalizovat. Vypadá to, že právě za tímto účelem nyní koupil startup Pulse.io, ten akvizici potvrdil na svém Twitteru.

Jméno je to poměrné neznámé. Pulse.io se snaží vývojářům ukázat, jak správně vytvářet své aplikace, jak je zrychlit a celkově vylepšit jejich výkon. Google zatím nezveřejnil, co má s Pulse.io konkrétně v plánu, ale je pravděpodobné, že tým a firemní know-how využije při budoucí optimalizaci svých aplikací. Některé zdroje tvrdí, že možná později zveřejní nějaké tipy, jak mohou vývojáři třetích stran optimalizovat své aplikace.

google_pulse-780x380-640x312

Pulse.io na svých stránkách zveřejnilo prohlášení, že se nyní zaměří na integraci svých služeb do interních systému Googlu, mezitím bude služba běžet dál. Pulse.io bude svým stávajícím zákazníkům poskytovat podporu, ale dalších vylepšení se už prý nedočkáme.

Zdroj: ubergizmo.com

reklama
reklama

Martin Čollák

Student Střední průmyslové školy. Rád cestuje, hlavně vlakem.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim