reklama

Cherry Mobile s Windows 10 se zařadí mezi první

Cherry Mobile s Windows 10 se zařadí mezi první
2015-06-06T11:50:07+01:00
• 6. 6. 2015

Zatímco chystaný systém Windows 10 pro tablety a počítače uvolní Microsoft už na konci června, tak datum odhalení jeho verze pro chytré telefony není stále přesně známo. Lze očekávat, že firma při vydání nejprve upřednostní řadu vlastních zařízení Lumia. Až poté budou následovat další výrobci, kteří se již začínají předbíhat v tom, kdo jako první vypustí telefon s novou verzí. Tentokrát dává o sobě vědět společnost Cherry Mobile pocházející z Filipín.

Alpha Prime 5

Oba modely bez rozdílu nabídnou čtyřjádrový procesor Snapdragon 210 od Qualcommu pouze s taktovací frekvencí 1,1 GHz, podporu sítí 4. generace a vpředu nesmíme opomenout 2megapixelovou kamerku. Dále po stránce specifikací vychází o něco lépe model Alpha Prime 5, který disponuje 5palcovým displejem, 8megapixelovým senzorem fotoaparátu, 8GB úložištěm nebo operační pamětí RAM o velikosti 1 GB.

Druhý přírůstek Alpha Prime 4 bude s největší pravděpodobností vypadat podobně jako první jmenovaný. Ovšem vnitřní výbava má citelné trhliny v podobě 512MB operační paměti RAM a jen 4GB interního úložiště. Přední panel zabere 4palcový displej, což napovídá samotná číslice v názvu. Nakonec filipínský výrobce zatím neprozradil, kdy či za jakou cenu začne oficiálně prodávat zařízení poháněné Windows 10.

Zdroj: windowscentral.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá přes dlouhých 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim